2752
2734

مهمونا روزه هستن؟ اگه اره افطار اش باشه کتلت باشه نون پنیر و زولبیا بامیه و با دورچین کامل

شامم دور جور بپز، مرغ شکم پر با قورمه سبزی کشک بادمجون و سوپ هم پیش غذا باشه برنجم دو جور بزار باقلی پلو و ساده دیگه دورچین وونوشیدنی و سالاد هم کامل بعدشم حتما یه دسر با میوه و اجیل و شیرینی، من باشم اینجور از نادرشاه پذیرایی میکنم🤣😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چرا قوم شوهر ادم نیستن قوم خودتون فرشته ان!!!!

نه واسه فامیل خودمم در این حده.اخه اوایل ازدواج جوگیر بودم براشون چندمدل غذا و دسر و ..درست میکردم بعد تازه ایرادم میگرفتن خونه خودشون هم یه وعده به زور جلوم میذاشتن.منم دیگه یاد گرفتم الکی خودمو خسته نکنم یه مدل کافیه!

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
اخه یکی نوشته خودتو برا قوم شوهر اذیت نکن  همشون که بد نیستن

دقیقا عمینطوری حرف میزنن توقع دارن باهاشون خوب برخورد بشه

دنیا همه هیچ است واهل دنیا همه هیچ                       ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
مهمونا روزه هستن؟ اگه اره افطار اش باشه کتلت باشه نون پنیر و زولبیا بامیه و با دورچین کامل شامم دور ...

آها ایول

😂🤦🏻‍♀️حالا ببینا بابا اشتباه تایپبی بود 

کم از نادر نداره😆

کاربری دست دو نفره

واقعا چرا اینجوری میگی در حد مادرشوهر یعنی چی آخه اگه خانوداه خودت بودن چی بازم همینو میگفتی تو وقتی پسرش که شوهر خودته رو میخای باید خانوادشم بخای وقتی داری با پسر اون زن زندگی میکنی باید مادرشم بخای عزیزم اگه ما خودمون مهربون باشیم مطمئن باش مادرشوهرمونم مهربونه الانم پاشو واسه شب چیزایی آماده کن که هم شوهرت خوشحال بشه از داشتن همچین خانومی هم مادرشوهرت از داشتن همچنین عروسی 

زنی از تبار کُرد✌️👑کرمانشاه✌️👑شیته گیان🤪هر مردی که توی نی نی سایت باشه جای خواهر ما حساب میشه😉😂
نه واسه فامیل خودمم در این حده.اخه اوایل ازدواج جوگیر بودم براشون چندمدل غذا و دسر و ..درست میکردم ب ...

اسراف برا همه بده ،کلا یه مدل غذا برا هر مهمانی کافی هست حالا چه قوم شوهر باشه چه هر مهمان دیگه

دنیا همه هیچ است واهل دنیا همه هیچ                       ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
2706