2733
2734

دوست ندارم با خاله های شوهرم رفتو امد کنم

مادرشوهرم زنگ زده به شوهرم بریم عید دیدنی خونه خواهرام توقع دارن شما هم بیاین زشته، همسرمم گفته ما خودمون برنامه داریم مهمون اینا داریم معلوم نیست برناممون، اونم گفته خب وایمیستیم

دو سه روز دیگه دوباره زنگ میزنه میگه ب خودم هرچقدم بهانخ بیارم بگم عید سرم شلوغه نهایت میگه باشه بعد عید پس بریم.

چجوری بپیچونمش؟؟؟؟

شما با خاله و عمه همسرتون رفتو آمد دارید؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

صله رحم خوبه در حد یک ربع بشینید بیاید

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
2740

اره عیدمیریم دودیقه میشینیم پیایم دعوا کردن نداره که گلم

جگرگوشه مو ۱۵هفتگی از دست دادم ولی معتقدم باوردارم خدایی که توی قرآن خودش گفته من قادرم مرده هارو زنده کنم پس قطعا میتونه پسرمنم بهم برگردونه🙂یه روزی چرخ این دنیا برای ماهم میچرخه کلیک میکنه روی ما ومیگه اینبارنوبت خوشبختی شماهاست!😊بارالها!غلام درخونه تم چرااینهمه منو عذاب میدی؟یه بارمنومیکشتی بهتربود!خدایا منوببخش! غلط کردم فقط منو ببخش وپسرم رو بهم برگردون!😭

خیر

با مال خودمم رفت امد ندارم😅

عروسمون همینطور نمیاد سمت ما.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

هر شب خونه خاله های شوهریم انقدم تیکه میندازن که نگو دیگه چیکار کنم مجبورم حالا ی شب برو چی میشه مگه من خودم خاله ان جونم برا خواهرزاده هام در میره چی میشه اونم خواهرزادهشو ببینه ی شبه دیگه

والا اینور اینجور رفتو امدا انجام میشه به هرحال شوهرت خاهر زادشه چرا رفتو امد نکنی؟ 

💚میشه لطفا اگه امضامو میبینید  برام دعا کنید💚 برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعا کنید یه صلوات هم برای اقا بفرستید💚(اگه زحمت نمیشه برا حاجتام یه حمدم به نیت من  تقدیم اقا امام زمان کنید)بعدش دعا کنید که مادرو پدرم سلامت وسالم باشن سایشون همیشه بالا سرم باشه هیچچچ بیماری و دردو مشکلی نداشته باشن بلا و بیماری ازشون دور باشه و همیشه شادو خوشبخت کنار هم زندگی کنیم💚برای اینکه پزشکی قبولشم هم دعا کنید💚 بهم بگین منم براتون حمد میخونم💚

عزیزم قرار نیست شوهرت ازدواج کرده از عمه و خاله و عمو و دایی بریده بشه که.قبل از اینکه شما بیاین اونا بودن.یه کاری نکنید بگین از وقتی فلانی اومده تو فامیل دیگه شوهرش از همه فامیل سرد شده و جایی نمیره.بذار همونطور گرم و صمیمی باشن تو هم خوبه بشی

2706