2752
2734
عنوان

ی پسری باهاش آشنا شدم همه چیش خوبه ولی لهجه داره

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 24 پست

حقیقتا نه 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگه لهجه براتون مهمه و آدمی نیستین که بتونین لذت ببرین یا دوست داشته باشین به مرور حساس تر هم می‌شید و کدورت زیادی بین شما و ایشون ایجاد میشه.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
لهجه داشتن از نظر من اصیل بودن یک شخص رو میرسونه  

یه تئوریسین بزرگ میگه زمانی دیدی یه نفر لهجه داره، بدونید که اون به یه زبان بیشتر از شما مسلطه، ولی در کل باید باهاش کنار بیای، یه نفر مثل شما یا من ممکنه اصلا دوست نداشته باشه

ببین بستگی داره چجوری باشه 

من لهجه ی ترکی رو میشنیدم که مثلا به ق میگن گ ناخوداگاه خندم میگرفت چون بامزه بود ولیییی

ی پسره بود ترک بود و لهجه داشت اما صداش خیلییی ناز بود و لحجش ی تفاوت ریزی داشت مثلا به ق میگفت ک (نه گ) و این ده برابر جذاب ترش کرده بود و بجای احساس خنده بیشتر جذبش شدم

صدای طرف خیلی‌مهمه و اینکه لهجه ی هرکس با بقیه فرق داره توی قومیت خودش(مثل همین پسره)

اگه از لهجه ی ینفر خندت بگیره خب بعد ی مدت باهاش باشی درست میشه ولی اگه از لهجه ی ینفر خوشت نیاد و حس بدی داشته باشی عوض نمیشه اون حالت، ببین کدوم حالته

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤