2737
2734

آدم احساس نا امنی می کنه..  

تعداد رای : 57
نظرسنجی
موافقم
55
96%
مخالفم
2
3%
با داشتن محدوده زمانی معقول موافقم
0
0%
ONLY. GOD.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

درسته که خیلی از پرسش های محاوره ای این سایت باعث بالا اومدنش تو سرچ های گوگل میشه.

اما حداقل فرصت جبران و اصلاح رو نباید گرفت از کسی. حد اقل به مدت یکماه ..یا حالا یه چیزی مثل این ...

ONLY. GOD.
2740
حذف پست که هست

تا اونجا که من دیدم زمان حذف خیلی کوتاهه..مثلا من پست دیشبم و نمی تونم حذف کنم. به نظرم غلو آمیز بود و شاید تو ذهنیت کسی اثر بد بذاره.اما نمی تونم حذف کنم.

بعنوان مثال گفتم.

ONLY. GOD.

من یه مشکل دیگه هم دارم.چشمام خیلی خسته میشه با این ورژن..  

البته یه امکاناتی اضافه شده که خیلی خوب و عالی ان.

اما با این همه , باز سیستم قبلی رو ترجیح میدم.

ONLY. GOD.

من مخالفم 

مخصوصا زمانی که یه نفر میاد یه تاپیک راه میندازه انواع و اقسام توهین ها رو می کنه بعد سریع میترکونه 

نشه ترکوند باعث میشه کاربرها محتاط تر عمل کنن و بدونن سابقشون قراره بمونه و مخصوصا اونهایی که خالی بند هستن یه بار مجردن تو تاپیک بعدیشون دو تا بچه دارن این کاربرها لو میرن و نمیتونن خالی ببندن 

کاربرها فراموشکارن یادشون میره یه کاربر چه اطلاعاتی در مورد خودش داده ولی اینجوری سابقه ی تاپیک ها می مونه 

با این کار شر خیلی از مزاحم ها و خالی بند ها و اونهایی که فقط تاپیک میزنن که توهین کنن از سر سایت کم میشه 

فقط یه مشکل هست در مورد اونهایی که درد و دل میکنن که نمی خوان شناخته بشن که باید یه راهی براشون پیدا کرد 

من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼