2733
2734
اگه بخوادش خسته نمیشه باید یاد بگیره اون یارو نتونه عصبانیش کنه

این حرفا چیه 

اونم ادمه سنگ که‌نیست فکر اینکه یکی اینجوری بخواد مزاحم زندگیت شه واقعا آدمو سرد میکنه و خاطرات بدی می‌سازه 

اینکه نامزد اسی بخواد هیچ واکنشی نشون نده حتی خیلی صبور واسه یه عوضی زندگی اش خراب کنه عجیبه 

هم نظر نیستیم درست ولی دشمن همم نیستیم 
وقتی چرت و پرت میگه صداشو ضبط کن چن نفرم شاهد بگیر چوب میکنن تو آستینش 

آره 

نامزدمم همینو میگه 

یه نقشه کشیدیم مو لا درزش نمیره 

فردا میریم کافه پسردایی نامزدم 

اونجا امروز کلی دوربین و میکروفون نصب کردن که هم صدا و هم تصویر رو ضبط کنن 

بعدم سریع زنگ میزنیم پلیس مردم تو کافه هم میشن شاهد عینی 

حال من خوب است،اما با تو بهتر می‌شوم...آخ تا می بینمت،یک جور دیگر میشوم :) ....................... اسم و فامیل فیک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این حرفا چیه  اونم ادمه سنگ که‌نیست فکر اینکه یکی اینجوری بخواد مزاحم زندگیت شه واقعا آدمو سرد ...

کجاش عجیبه ادم باید توانایی کنترل خودش رو داشته باشه...به جای خسته شدن باید درستش کنه

چیکار کنه مثلا؟

زندگی استارتر مثل زندگی منه 

بعد ازدواج اولم که شکست خوردم خانواده شوهرم راضی به ازدواج ما نبودن و منو مناسب خانوادشون نمی‌دونستن و میگفتن حتما مشکل از من بوده که زندگی اولم نابود شده 

تا اینکه شوهر سابقم دائم مزاحم شوهرم میشد 

و هر دفعه حرف های ناموسی زندگی گذشتمون به رخ شوهرم میکشید اوایل شوهرم خیلی باهاش درگیر میشد خودم کم کم ارومش کردم و بهش میگفتم به خاطر رفتار نامتعادلش باهاش به هم زدم شوهرم دیگه کاری به کارش نداشت اونم کم کم کوتاه اومد خدا رو شکر بعد مدتی از دواج کرد دست از سر زندگی منم برداشت

رفتار نامزدش گاهن طبیعیه چون برای اون رقیب حساب میشه