2752
2739
عنوان

هفته ۳۹ هستم سوزش شدید سمت چپ شکم دارم 🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 694 بازدید | 61 پست

بله درد زایمانه 

انشالله بسلامتی 

گلم شاید با کیسه آب زایمان میکنی که دهانه رحمت باز شده خودت نمیدونی

باید بری بیمارستان قبلش حموم گرم برو

😭لطفا هر کی امضام رو دید به سلامتی تو دلیم که سالم باشه جواب آزمایش منفی باشه 3تا صلوات بفرسته😢😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
بچه اولم است 

نمیترسی از زایمان طبیعی ؟! چجوری خودت براش آماده کردی ؟

فقط 45 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢
دردات داره شروع میشه انشالله راحت زایمان کنی سوالی داشتی بپرس دانشجوی ترم۶مامایی ام

الان باید حتماً برم بیمارستان یا منتظر بمونم دردام بیشتر میشه آخه میترسم اونجا اذیتم نکنن بچه اولمه 

خیلی میترسم اما دوست دارم طبیعی بیارم 

❤️🌷 انشالله که به سلامتی زایمان کنی 🥲🚶 منم نمی‌دونم چه خاکی بریزم تو سرم سزارین کنم یا طبیعی 

فقط 45 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢
الان باید حتماً برم بیمارستان یا منتظر بمونم دردام بیشتر میشه آخه میترسم اونجا اذیتم نکنن بچه اولمه& ...

دردات منظم شد برو

مثلا توی هر ۵دقیقه تایم بگیر اگه ۲تا انقباض داری برو

گرچه الان هم بری معاینت میکنن فقط کارخاصی ندارن باهات

خیلی میترسم اما دوست دارم طبیعی بیارم 

نترس من دوتا طبیعی زایمان کردم ی سزارین طبیعی درد داره ولی بعدش حالت خوبه سزارین ک کردم تا ده روز دونفر باید ب زور بلندم می کردن ک سرپا بشم دمارم دراومد از درد