2752
2734

یاد دوران سَمی خودم افتادم

دبیرستانی بودم عاشق پیرمرد همسایمون شده بودم 😐 دقیقاً همین مشخصاتی که دادی رو داشت دوتا پسر داشت خارج از کشور بودن همسرش فوت کرده بود

پیرمرد سرحالی بود نه از این پیر پاتال ها

عصر ها میومد زیر پنجره آشپزخونه ما وامیستاد منم پنجره رو باز میکردم و با صدایی که بخاطر بلوغ عین مرغابی بود شروع میکردم به خوندن 😐 اونم آهنگ های حمیرا 😐 اون بنده خدا هم کلافه میشد می‌رفت خونشون

بوی عطرش میپیچید تو خونه 😧

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تازه شلوارشم قهوه ای بود🙃

تیپ درختی زده ای جان😃

بخاطر بهاره شکوفه داده😅😅😅

عضو گروه قد بلندا شدم 😂👈https://www.ninisite.com/discussion/topic/11223900/%d9%85%d8%a7-%d9%82%d8%af%d8%a8%d9%84%d9%86%d8%af%d8%a7?page=1
اینجاست که میگه پیرهن صورتی دل منو بردی 😂😂😂

😂😂😂😂

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

خونه مون یه زمانی بالاشهر بود

مسجد میرفتم.

یه پیرمرد میومد کارخونه آرد شهرمون رو داشت

همیشه صف اول نماز بود

اصلاح کرده

کت و شلوار با کراوات رنگ های خااااص

من و دختر دایی م عاشقش بودیم

اینجا تبادل نظره اگه مخالف نظرم هستی ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم حوصله ندارم
آره  خدایی خیلی تیپش ضایعه اس

شبیه دلقک سیرکه🥴

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    
یاد دوران سَمی خودم افتادم دبیرستانی بودم عاشق پیرمرد همسایمون شده بودم 😐 دقیقاً همین مشخصاتی که د ...

😂😂😂😂😂😂

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

من یه پیر مرد دیدم هفتادو خورده هشتاد ساله

ژیله چهار جیب  پوشیده بود با کفش اسپرت برند 

کلاه نقابی برند 

ساعت هوشمند و...

جواب ریپلای نمیدم مگر اینکه مودبانه و منطقی باشه🙂.      👧 یه دختر ۲۳ساله ک عاشق کتاب خوندن📖،موسیقی گوش کردن🎧و عکاسیه📸///💖🌱عاشق خدامم خیلی مراقبمه