2733
2734
عنوان

گند زدم به سوپرایز نامزدم+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 1954 بازدید | 67 پست
بعد یهو گفت دستبند گرفتم بهت میخواستم سوپرایز کنم گند زدی توش😐😐 چیکار کنم الان😐

دروغ گفته 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دوست عزیز کل خانواده ها در جریانن مادر من به ایشون عیدی دادن  مادر ایشونم به من عیدی داد،من اص ...

ولش کن بابا درستو بچسب من الان مثل چی پشیمونم 

چرا حالا 

چونکه رابطه عاطفی داشتم تو اون دوران نمی‌خواستم ذهنم درگیر بشه ولی ناخودآگاه میشد 

اشتباه منو نکن 

کاش بدونی سال کنکور چ ضربه داری ب خودت میزنی

چقد قضاوت میکنید🤦‍♀️

من شاید ۱۰ دیقه با بنده خدا حرف نزنم در روز امروز استثنا اینطور شد واقعا دعوامون بالا گرفت کلا

عبادت می‌کنی بگذر زعادت...نگردد جمع عادت با عبادت..گر خدا داری ز غم آزاد شو...از خیال بیش و کم آزاد شو
2731
این الان شاتت بود ؟  من دیگه حرفی ندارم ، دیگه خودت هر کار خواستی انجام دادی

گذاشتم شات

عبادت می‌کنی بگذر زعادت...نگردد جمع عادت با عبادت..گر خدا داری ز غم آزاد شو...از خیال بیش و کم آزاد شو
چقد قضاوت میکنید🤦‍♀️ من شاید ۱۰ دیقه با بنده خدا حرف نزنم در روز امروز استثنا اینطور شد واقعا دعوا ...

فقط حرف زدن نیس 

حواس پرت شدن 

درس تمرکز بالا میخاد 

نباید جز تست و درس چیز دیگ مغزت باشه 

ن ک ی دیقه استراحت  بری حرف زدن 

ی لوکشین برا خدا بفرستید شاید ایرانو گم کرده!:)💔
بچه ها فک نکنم دروغ گفته باشه تولدم نزدیکه واسه تولدم گرفته همون

اگ دروغ نمیگفت عکسش میفرستاد میگفت خریدم و حرف بهت میگفت 

جدیش نگیر

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
ولش کن بابا درستو بچسب من الان مثل چی پشیمونم  چرا حالا  چونکه رابطه عاطفی داشتم تو اون ...

من کلا ۱۰ دیقه حرف میزنم باهاش 

الان جلو افتادم یکم درصدام رفته بالا خیالم راحت تر شده

اگ دروغ نمیگفت عکسش میفرستاد میگفت خریدم و حرف بهت میگفت  جدیش نگیر

فرستاد🤦‍♀️

اسی معذرت میخواما ولی پریودی؟

دلیل مسخره ی خانم ها برای کنترل نکردن‌خودشون

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
فرستاد🤦‍♀️

خب فعلا جوابش نده اصلا تا واس حرفش معذرت خواهی کنه

هیچی  همون تا کنکور حرف نزنید

گیر کردم والا الان همه دارن میگن سال کنکور و رابطه و ازین حرفا🤦‍♀️

2706