2733
2734
عنوان

کیا فرزندشون آی یو جی آر بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 27404 بازدید | 108 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام خانمي منم آي يو جي آر هستم تو هفته ٣١ وزنش ١٢٠٠ ميشه بگين چند هفتگي و با چه وزني سز شدي؟

سلام من سیونه هفته تمام بودم اول هفته چهل با وزن ۲۱۸۰ دنیا امد ان ای سی یو نرف ولی برا زردی روز پنجم یروز دسگاه بود الان ۲۶ روزشه ۲۸۰۰شده 

سلام من سیونه هفته تمام بودم اول هفته چهل با وزن ۲۱۸۰ دنیا امد ان ای سی یو نرف ولی برا زردی روز پنجم ...

شما از كي متوجه وزن كم بچه شدين؟ تو كدوم هفته وزنش چقدر بود؟ چقدر تونستين با مراقبت اضافه كنين به وزنش؟ ميشه بگين چه كارهايي انجام دادين؟

سلام عزيزم قدم نو رسيده مبارك دوست عزيزم پسر من هم تو هفته ي ٣١ يا وزن ١٦٠٠ به دنيا اومد دو روز ا ...

عزیزم علت زود دنیا اومدنش چی بود؟چقد تاخیر رشد داشت؟الان سالمه؟

عزیزم چند هفته عقب بودن بچه ها؟

سر دختر اولم اثلا تو یونو نگفتن وزنش چقدره

ولی دختر دومم دو هعته کامل سن جنین عقبتر بود

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
بچم به دنیا اومد،چطوری بزرگش کنم؟ بچه شما زردی داشت یا نه؟ حالم خوب نیست

نه دخترم زردی نداشت فقط قندش پایین بود

حالا تازایمانت شاید دخترت وزن گرفت و وزنش خوب شد

از الان نگران نباش و فکرشو نکن

هر دوساعت حتما بهش شیر بده قندش نیفته چون قند پایین خدایی نکرده باعث تشنج میشه

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
به دنیا اومده عزیزم.هر دو ساعت چقدر باید شیر بخوره؟

ااااا بسلامتیییی عزیزم

هر دوساعت سی سیسی

2706