2733
2734
عنوان

کیا فرزندشون آی یو جی آر بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 27404 بازدید | 108 پست

حدیث جون اگه وزن دختر اول منم کم باشه و جزء آی یو جی ار محسوب بشه واسه من پس دوتاشم کم وزن بودن 

انشالله که چیز خاصی نیست

الان دخترت چندوقتشه چند کیلوه

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ممنون کاریزما جاندکترم میگفت هیچ علت خاصی ندارهبه نظرتون ممکنه تو زایمان بعدی هم تکرار بشه؟هنوزم وقتی یاد روز زايمانم میفتم گریه م میگیره

باید تحقیق کنی تو اینترنت سرچ کن می یاد 

این اکلامپسی که بعد بارداری باز هم ممکنه بمونه و تو بارداریهای بعد تکرار شه

حدیث جون اگه وزن دختر اول منم کم باشه و جزء آی یو جی ار محسوب بشه واسه من پس دوتاشم کم وزن بودن انشالله که چیز خاصی نیستالان دخترت چندوقتشه چند کیلوه

الآن  ده ماهشه و7و800

البته بیشتر شيرخشکيه

دختر من یه هفته پیش باوزن 1300توهفته 33به دنیااومده الانم تو دستگاهه خیلی حالم بده خیلییییی هنوز نتونسته یه قطره شیر بخوره دارم دیوونه میشم

توکلت به خدا باشه میفهممت برات دعا میکنم بچت صحیح سالم باشه 

• نمیدونم تا کی قراره تو دستگاه باشه بیارمش خونه باید چجوری ازش مراقبت کنم ک زود وزن بگیره و از همسناش عقب نمونه تو رو خدا راهنماییم کنین خیلی یه دفعه ای این اتفاق افتاد هنوز تو شوکم 

وااااااااای خدا منو یاد چه روزایی انداختی 

بخدا نگران نباش بزودی میاد پیشت منم اونروزارو سپری کردم بدترین روزای عمرم بود

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
نمیدونم تا کی قراره تو دستگاه باشه بیارمش خونه باید چجوری ازش مراقبت کنم ک زود وزن بگیره و از همسناش عقب نمونه تو رو خدا راهنماییم کنین خیلی یه دفعه ای این اتفاق افتاد هنوز تو شوکم

سوالتو از دکتر زنان سایت بپرس انشاا... که چیزی نمیشه 

صددرصد بیمارستان بهت پیشنهاد شیرخشک رو میکنه چون زود وزن میگیره من دخترم زیاد شیرخشک نمیخورد والا الان وزنش بالاتر میرفت

الهی بمیرم برات میدونم خیلی سخته من خودم تو اتاق مادران میموندم شیر خودمو میدادم البته چندروز اول نزاشتن شیرخودمو بدم یه خرده که بهتر شد تونستم موقع شیر خوردن از دستگاه دربیارمش شیر خودمو بدم

بچه هایی بودن دوقلو یا تک قلو که وزنشون ۱۵۰۰بود بدون نیاز به دستگاه مرخص میشدن بعضیام ۲۵۰۰بودن ولی یکی دوهفته تو دستگاه بودن بستگی به شرایط بچه داره برو بهش سر بزن و از پرستارا وضعیتشو بپرس

2706