2733
2734

ﮐﺎﺵ ﺗﺎ ﺧﯿﻤﻪ‌ﯼ ﺳﺒﺰﺕ ﺑﺮﺳﺪ ﻓﺮﯾﺎﺩﻡ

ﻣﻦ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺭﻭﺯ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺑﻨﺪ ﺗﻮاﻡ ﺁﺯﺍﺩﻡ…

اللهم عجل لولیک الفرج ...

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم یازهرا س به عدد احاطَ بهِ عِلمُک

خدایا خودت بهتر میدونی چی خیره                             ولی تورو قسم به لنگر زمین وآسمون اون چیزی که          ازت یه عمره خواستم وبه خوبان درگاهت دادی به          من رو سیاه هم عنایت کن ....🥺 نذار بِبُرّم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آقا دیگه بیا الغوث الامان فدای گریه هات یا صاحب الزمان

آقا دیگه بیا الغوث الامان فدای گریه هات یا صاحب الزمان

دلم گرفته ماتم خیمه ها

بیا که سینمون شده کربلا

آقا جان دل رئوف تو تحت فشار و زخم دل حسین مرهم نداره ُ

تو گریه می می کنی برای حرم

فدای گریه هات پدر مادرم ای آقا

آقا به ما بگو کجایی امشب و فقط تو میشنوی صدای زینب ُ

صدای گریه ی همه تشنه ها صدای پای عمه تو خیمه ها

آقا اگه بدم برای آبروت دست رو سرم بکش به خاطر عموت

به خاطر امیر صاحب علم منم ببر برا دفاع از حرم

خدایا خودت بهتر میدونی چی خیره                             ولی تورو قسم به لنگر زمین وآسمون اون چیزی که          ازت یه عمره خواستم وبه خوبان درگاهت دادی به          من رو سیاه هم عنایت کن ....🥺 نذار بِبُرّم
2731

استارتر ببخشید با توجه به اینکه من تاپیک های شمارو دنبال میکنم و همگی در باب موعود هست چندتا سوال داشتم که اگه شما و دوستان حاضر در این تاپیک نظراتشونو بگن ممنون میشم

خب غالبا همه به اومدن موعود واقف هستیم ولی خب ابهاماتی در این مورد هست که ممکنه برای هرکسی پیش بیاد از جمله اینکه بیشتر علما میگن ظهور ایشان مستلزم شرایط جامعه هست جامعی ای که از ارزش های انسانی خودش سقوط کرده و به شدت درگیر رزایل اخلاقی هست خب از یه طرف هم گفتن افراد جامعه اگر باتقواتر باشن به ایجاد شرایط ظهور کمک کردن

اذان شد

خدا عمری داد جواب سوال آخر رو میفرستم

التماس دعا

خب این منظور همون ایجاد یک جامعه دو قطبی نیست که به قول معروف خوب و بد کامل از هم تفکیک بشن ؟؟؟؟و اینکه گفتن موقع ظهور موعود جامعه جهانی دربرگیرنده جنگی تمام عیار خواهد شد ایا در همچین شرایطی همه درگیر میشن و در دو جبهه قرار خواند گرفت یا اینکه

بر اساس جنگ های مثله جنگ جهانی اول و دوم جامعه باز به سه بخش تبدیل میشه که دو عده مشارکت دارن در این جنگ و یه عده بی طرف هستن ؟خب اونایی که بی طرف موندن چه سرانجامی خواهند داشت 

و مورد اخر اینکه میگن اگر علمی که در حیطه بشر هست تقسیم بر ۲۵ بشه تا اون موقع درصد زیادی از این علم کشف نشده ممکن هست صلاح های جنگی به کارگرفته شده در اون زمان در بردارنده همون علم کشف نشده باشه؟

جهان را جور وداد و فحشا پر میکنه ۳۱۳نفر یار فرمانده و

والی یا استاندار یا هرچی شما اسمش رو میگید باید باشن در راستای حضرت. بعد بیعت به شهر هاوکشوراشون بر

میگردن و۱٠٠٠٠نفر رو سازمان دهی میکنن واونا ۱۰۰۰۰۰نفر

رو سازماندهی میکنن وحضرت قیام رو جهانی میکنن 

بعدش انسانها از هر دین وآیینی که باشن ایمان میارن 

وبخشی از آدما ایمان نمیارن که وارد جنگ با حضرت 

میشن .گروه سومی هم وجود نداره یا خیر یا شر.بعدش 

جهان رو عدل وداد پر میکنه وبعدش جریان رجعت پیش میاد

جهان را جور وداد و فحشا پر میکنه ۳۱۳نفر یار فرمانده و  والی یا استاندار یا هرچی شما اسمش رو می ...

ولی خب فکر نمیکنید این یه توصیف ظاهری از قیام ایشونه چون اگر قیام ایشون منوط بر بیعت یا عدم بیعت بود خب باید همین حالا موعود ظهور میکردن ؟باطن قیام همون بحث دو قطبی شدن جامعه هست که انسانها نسبت به داشتن یا نداشتن ارزش های انسانی به یقین برسند و خوب و بد کاملا تفکیک بشه این چیزی نیست که بنظرتون باعث تاخیر در قیام موعود شده به این شکل که الان خیلیا راهشونو نزدیک کردن به ایشون و یه عده راهشونو جدا و یه عده در شک و تردید بنظر تا تکلیف این عده مشخص نشه حضرت قیامشو علنی نمیکنه و این باعث عدم ظهور شده تا با گذشت زمان گروه سوم هم نسبت به بودن در راه یا بیراهه به یقین برسن

ولی خب فکر نمیکنید این یه توصیف ظاهری از قیام ایشونه چون اگر قیام ایشون منوط بر بیعت یا عدم بیعت بود ...

خدا رو شکر که...