2752
2734
عنوان

شوهری که بچه نخاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1289 بازدید | 57 پست
واقعا حوصله داریا بشین زندگیتو بکن اصن شاید بچه بیاری فاصله تون بیشتر بشه. همونجور که زن قبلیش رو با ...

طلاق نداد ،فوت شدن 

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا حوصله داریا بشین زندگیتو بکن اصن شاید بچه بیاری فاصله تون بیشتر بشه. همونجور که زن قبلیش رو با ...

طلاق نداد که فوت شدن 

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن
به اون چیزی که به نامتون کرده راضی باشین و نخواید به خاطر خودتون یه بچه جدید بیاد و رنج بکشه.

اگه بچه نبود که اصلا قصد ازدواج نداشتم

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن
2731

یعنی چی ازدواجتون سر بارداریتون بود

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
یعنی چی ازدواجتون سر بارداریتون بود

ما چند وقت صیغه بودیم باردار شدم گفت بچشو میخاد

من فکر میکنم حوصله بچه نداره کلا، توجه شما رو فقط برای خودش میخواد. بنظرم عجله نکن

منم همین حسو دارم

اگه بچه نبود که اصلا قصد ازدواج نداشتم

شما میخواید از کسی بچه بیارید که اگه بچه قبلی نبود حتی باهاش ازدواج نمی‌کردین این ظلمه هم در حق خودتون هم در حق شوهرتون و از همه بیشتر در حق بچه آیندتون.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
شما میخواید از کسی بچه بیارید که اگه بچه قبلی نبود حتی باهاش ازدواج نمی‌کردین این ظلمه هم در حق خودت ...

ادم خوبیه تازه شرایط طلاقم ندارم

ادم خوبیه تازه شرایط طلاقم ندارم

پس زندگیتون رو قشنگ کنید و وقتی به بچه فکر کنید که فقط به خاطر خودش بخوایدش ان شاالله که زندگیتون هر روز بهتر و شیرین‌تر بشه.

پس زندگیتون رو قشنگ کنید و وقتی به بچه فکر کنید که فقط به خاطر خودش بخوایدش ان شاالله که زندگیتون هر ...

مرسی گلم بچه رو واقعا خودشم میخاد اخه بچهای خانم سابقش خیلی ابروشو بردندسر ازدواجمون سر‌میری زنوجوون گرفته هزارتا حرفای ناحور خودش میخاست الاندسرد شده

مرسی گلم بچه رو واقعا خودشم میخاد اخه بچهای خانم سابقش خیلی ابروشو بردندسر ازدواجمون سر‌میری زنوجوون ...

شاید ملاحظه خودتون رو می‌کنه و می‌ترسه بازم مشکل براتون پیش بیاد یه مدت بذارید بگذره دوباره مطرح کنید.

شاید ملاحظه خودتون رو می‌کنه و می‌ترسه بازم مشکل براتون پیش بیاد یه مدت بذارید بگذره دوباره مطرح کنی ...

میگه صبر کن یکم با هم باشیم بعدا اخه ما ۱ ساله ازدواج کردیم

شاید ملاحظه خودتون رو می‌کنه و می‌ترسه بازم مشکل براتون پیش بیاد یه مدت بذارید بگذره دوباره مطرح کنی ...

ولی من یکی از فامیلاشون یه چیزی گفت واقعا ترسیدم