2752
2734
عنوان

نامزدم به من ۱۰ تومن برای خرید عید داد، خودش ۵۰ تومن خرید کرد😑

| مشاهده متن کامل بحث + 3817 بازدید | 112 پست
من که 100میلیون لباس بیرون خریدم 100هم لباس خونه

داری شوخی میکنی؟

یا صاحب الزمان                                                     تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد / حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به ذهنمون نمیرسه چون لباس با جنس معمولی گرفتیم همیشه ، یه کفش درست حسابی بخوایم بگیریم بالای ده توم ...

حالا صد در صد جنسای گرون بهتره اما من برند ایرانی هم گرفتم راضی بودم 

قیمت ستش نهایت ۲ تومن شد فکر کنم 

ولی خب اگه پول باشه قطعا کفش ۱۰ تومنی کی بدش میاد 🤣

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
2731
و حتی بعد از ازدواج هم نباید زیاد وابسته به پول همسر بود تو این جامعه امروزی بهترین کار اینه که حتی ...

زیاد موافق این حرفتون توی جامعه ما نیستم

استقلال مالی باید باشه ولی وقتی قانون برابری وجود نداره به نظر من وظیفه مرد خرج زنشو بده تمام وکمال

چونکه حق طلاق حق حضانت فرزند حق خروج از کشور ارث ۲برابر و ....همه دست مرد بعد ازدواج

پس اگر مردی توی دادگاه حق هارو به ادم برنگردونه وظیفه اشه هزینه های زندگی بز عهده اش باشه

من اصلا بچه دوست نداشتم چشامو وا کردم دیدم دلم میخواد یه دخترکوچولو داشته باشم که باباش تو باشی امیدوارم که بشه❤
چیزی ک گفتی واسهدتوزیادبوده 

عزیزم من کل سبک زندگیم تو تاپیک هام، بیکار هم نیستم بیام چرت و پرت بگم، خواستم احساسمو با کسایی که منو نمیشناسن در میون بذارم، حالا اگه فکر میکنی زیاده و دروغه من مسئول افکارت نیستم اینجوری خودتو آروم کن

عزیزم من کل سبک زندگیم تو تاپیک هام، بیکار هم نیستم بیام چرت و پرت بگم، خواستم احساسمو با کسایی که م ...

واسه چی خودمواروم کنم؟

واسه افکار ی انسان مریض ک واسه کسایی ک نمیشناسه  نمایش میزاره😂واسه خنده وسرگرمی تایپکات خوبه