2737
2734

میشه دعا کنید لکه بینی هام قطع شه خیلی دلم میخاد روزه هام کامل بگیرم هنوزم یک هفته نیست پریودم قطع شده لطفا برام دعا کنید قطع شه 

لطفا نگید برو دکتر چون قبلا رفتم و مشکلم میدونم چیه فعلا الان دلم میخاد قطع شع

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
لکه بینی خیلی سخته برای نماز و... با قرص خوب میشه متاسفانه دعای خالی کار نمیکنه

قرصی می شناسی بخورم

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات
خیلی حکمش سخته 

به هر حال نگیری گناه کردی و باید کفاره هم بدی 

اگر استحاضه قلیله باشه که خیلی خیلی راحته 

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
به هر حال نگیری گناه کردی و باید کفاره هم بدی  اگر استحاضه قلیله باشه که خیلی خیلی راحته

اون که اره

2738
بدون نظر پزشک نخور معمولا یکی از انواع قرصهای جلوگیری رو میدن  البته آمپول ویتامین کا میدن او ...

قرص جلوگیری رو که میخوردم بخاطر همین در تعجبم از اینکه خونریزی گرفتم

بدنت خیلی ضعیف شده هر روز یه قاشق پودر بادوم شیرین با پودر سنجد توی یه لیوان شیر یه ربع بجوشون بعد با عسل شیرین کن بخور ما هر وقت اینطوری میشیم یا خیلی خونریزی داریم اینو میخوریم زنده میشیم خیلی اوقات لکه بینی هم تموم میشه