2752
2734

روزانه چند وعده غذا میخورید؟من دو یا نهایتن سه تا گرسنه ام میشه ولی چون عادت کردم یادم میره برم غذا بخورم مگه اینکه کسی یادم بندازه😅عجیب

داروی گیاهی یا چیزی هست بدون عوارض بدنم خوب بشه ۱۸ سالمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم هفده نیم سالمه هم سنیم 

قدم۱۶۷وزنم۴۷ داروی چاقی خوردم اپل و گیناپ خوردم برگشت داشتن

به نظر من نخور

آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم🔪🩸باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻متاهل و صد البته متعهد👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه

غذاتو ک باید بخوری نمیشه فقد داروگیاهی بخوری ک

من در طول روز باورکن ۵.۶ وعده غذا میخورم ولی وزنم تغییری نمیکنه چن روزه قرص گین اپ خریدم هنوز نخوردم میگن عوارض داره ولی خب دیگ خسته شدم از هیکلم

یه جایی تو متنی خوندم:اگ كسی قدرتو نميدونه بذار نبودنت رو احساس كنه!دلم ميخواست ب نویسنده متن بگم:دنیاو آدمهاش انقدر بی معرفت شدن ک كافيه ثانيه ای نباشی جایخاليت ساده تر از اونی که فكر كنی پر ميشه(: سه تا مود همیشگی من : حوصله ندارم، خوابم میاد، گشنمه زندگی ما اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده! ️ 

کسی میدونه دارو گیاهی برا ابشدن چربی شکمی چی خوبه ؟؟؟لطفا اگر میدونید بگید🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🥲🥲🥲

من آدمی نیستم که نادون ها رو مجبور به سکوت کنم اتفاقا میذارم حرف بزنند سبک مغزا رو تشخیص بدم😎😎💪🏻
اشتباه کردی

چرا اشتباه کردم عزیزم

آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم🔪🩸باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻متاهل و صد البته متعهد👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه
2706