2752
2734
عنوان

تمسخر برای مخالفت با رابطه نامشروع پیش از ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 722 بازدید | 43 پست

درود بهت با نظرت موافقم 

الان بچه ها از سن خیلی کم دوست پسر و رابطه جنسی دارن و عوارض غلط بودنش رو همه داریم تو جامعه میبینیم

فقط تنها باگ این قضیه اینه که اگه برای ازدواج پسری رو میخای که ایشونم همینطور باشه این یکم سخته چون حقیقتا قبح این مساعل ریخته و عادی سازی شده

دختری نشسته در معبدی در مریخ نیایش نامه میخواند 🕉🪬🪔🧘🏻‍♀️🪐🌚

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ممنونم ازت دوست خوبم،  خوشحالم هم فکر خودم رو میبینم

خواهش می‌کنم❤️

تو این جامعه رابطه داشتن اشتباه محضه پسرا همشون روشفکرن ولی موقع ازدواج دوران قاجارم میذارن تو جیبشون ناعادلانه‌س ولی کاری نمیشه کرد باید از خودمون مراقبت کنیم

حالا بذار هی بگن املی چهار روز دیگه اگه مشکلی برام پیش بیاد کدومشون کمکم می‌کنه؟

یه مثال زده بود از مرجعشون که چندسال با طرف مقابلش دوست بود بعد یه ماه ازدواج مجبور به جدایی شد چون ...

درست میفرمایین البته تست های هورمون شناسی هم این موضوع رو نشون میده 🙏

غلط کردن،برن گم شن،مسخره خودوشونن وافکارشون بانو شما عاقلانه ترین تصمیم رو گرفتین،مگه شما ابزار لذت ...

این ها فقط میخوان همخ دختر ها رو تست کنن و مدال عیاشی رو به گردنشون بندازن

درود بهت با نظرت موافقم  الان بچه ها از سن خیلی کم دوست پسر و رابطه جنسی دارن و عوارض غلط بودن ...

دوست عزیزم همه برای ازدواج باید ادم با حیا بخوان وگرنه لنگه این اقایون هوس ران که یک سال نشده خیانت و طلاقه

این ها فقط میخوان همخ دختر ها رو تست کنن و مدال عیاشی رو به گردنشون بندازن

خاااک،آبجی گلم شما عاقلی که تاپیک زدی میدونم قصدت درد دله وگرنه این حرفهاشون تو رو از عقیدت برنمیگردونه،این گونه افرار لیاقت دوستیتو ندارن،دورشون خط قرمزرسم کن😀

دوست عزیزم همه برای ازدواج باید ادم با حیا بخوان وگرنه لنگه این اقایون هوس ران که یک سال نشده خیانت ...

آره ولی در آقایون واقعا تعیینش سخته مگه خودش با صداقت بگه

دختری نشسته در معبدی در مریخ نیایش نامه میخواند 🕉🪬🪔🧘🏻‍♀️🪐🌚

از نظر من شما یک ادم سالم و با شخصیتی که مث ندید بدیها رفتار نمیکنی برا تنت ارزش قائلی و گول حرفای چرتی منجمله نیاز طبیعی بدن و ...رو نخوردی

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗ئەمن کوردم،نەوەی مەردم،نەوەی کاوەی ئاسنگەرم
2706