2733
2764

اینکه من تاپیک زدم گفتم پارتنرم گوشیمو چک میکنه وقتایی که نیستم؛ کجاش غیراخلاقیه؟ 

نی نی یارهای محترم غیراخلاقی رو چی تعریف میکنید؟

هربار تاپیکی میزنیم تا میایم جواب بخونیم سر یک دلیل غیرموجه تاپیک حذف میشه.

آیا به جای این تعاریف غیرمنطقی از کلمه غیراخلاقی بهتر نیست برای توسعه سایت فکری بشه؟ 

بهتر نیست جلوی عضویت آقایون گرفته بشه تا تاپیک ها نترکه؟

حتی نمیتونیم کلمه ی ساده ای مثل دی/جی کالا یا فیل/تر رو تایپ کنیم 

من دیگه نمیفهمم

چنانچه اگر این تایپک رو هم برنمیتابید لطف کنید کاربری بنده رو کلا حذف کنید 

دوست پسر ممنوعه 😁

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گل گفتی👌

مخالف نظرمی ریپ نزن و بی ادبی وتوهین نکن که حوصلتو‌ندارم😒وکاریری هم ک جوابشو ندادم یعنی باهاش حال نمیکنم🦦.👈من نه اهل فوش دادنم نه حوصله بحث دارم وهم از بی ادبی بیزارم  .اومدنم ب اینجا صرفا فقط برای اینکه ذهنمو کمتر درگیر مشکلام کنم و دوس دارم بیشتراینجا بابقیه دوستان بگم‌وبخندم .پس اگه شوخی کردموتو بد برداشت کردی،بدون اون مشکل توعه😊
دوست پسر ممنوعه 😁

امضات خیلی زیباست

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...
پاتنریعنی چی؟ توفرهنگ مامعنیش کن؟ اینجورتاپیکهاممنوع، وقتی عضوشدیدبایدپایبندبه قوانینش باشید

یعنی همون دوست پسر

چه فرقی میکنه

وقتی یه چیزی تو جامعه وجود داره چه دلیلی داره سانسور کنیم

از کلمه دوست پسر استفاده نکرده بودم بعدشم خیلیا اینجا با عناوین فرعی مسائل رابطشونو مطرح میکنن چرا ...

پس گزارش خورده ،اره دوست پسر هم هادی شده 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
امضات خیلی زیباست

زیبا بینی ❤️

زیبا بینی ❤️

قربونت🩷

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...
یعنی همون دوست پسر چه فرقی میکنه وقتی یه چیزی تو جامعه وجود داره چه دلیلی داره سانسور کنیم

قبحش نبایدشکسته بشه، چیزخوبی نیست که علنیش میکنن، خیلی نوجوان اینجاهست، الگوبرداری نادرست میکنن، اینجایاهرجایی

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
قبحش نبایدشکسته بشه، چیزخوبی نیست که علنیش میکنن، خیلی نوجوان اینجاهست، الگوبرداری نادرست میکنن، این ...

اره نوجوان ها فقط نی نی سایت میان

هیچ رسانه ی دیگه ای وجود نداره تا الگو برداری کنن