2733
2771

از ی روز قبل سال تحویل مریض شدم، هر دو روز رفتم سرم زدن بهم، کلا کبود و سوراخ سوراخ شدم، بدن دردم رفته، اما الان گرفتگی بینی شدید دارم با سرفه های خشک شدید جوری ک سینه ام میسوزه ، نفسم بالا نمیاد، ب زور با دهنم نفس میکشم، نکنه ب بچم خدایی نکرده اکسیژن نرسه ،نتونستن چیزی بخورم نفس نمیرسید، حتی نمیتونم ی لحظه دهنمو ببندم آب دهن قورت بدم، خفه میشم، بازم برم دکتر؟ اگ برم  بهم اکسیژن وصل میکنن؟ امروز چند بارم ویکس زدم ب پاهام دور بینی، قلم بینی استفاده کردم، الان نت دیدم ضرر داره استرس گرفتم ،  خودم ب جهنم، خیلی نگران بچمم،کسی چیزی میدونه بگه خواهشا، 

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ک دنیا ب دوری ز اولاد زهرا نیارزد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نت رو ولش کن،من وسطای بارداریم سرما خوردم رفتم دکتر بهم قرص لتیزن و قرص مونته لوکاست 10و اسپری بینی بهم دادن شما هم برو علاوه بر سرم بهتون دارو بدن

میشه لطفاً برا شادی روح پدرم فاتحه و صلوات بخونید😔بابای مهربونم آخه تو کجایی😭
نت رو ولش کن،من وسطای بارداریم سرما خوردم رفتم دکتر بهم قرص لتیزن و قرص مونته لوکاست 10و اسپری بینی ...

دارو هم آزیترومایسین ۲۵۰ داده با دیفن هیدرامین، ۱۶ هفتمه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم منم باردارم و ده روز درگیر سرما خوردگی بودم من سیب زرد بخار پز میکردم و می خوردم هر روز چند با ...

خدا کمک کنه، خیلی سخته، من ۱۶ هفتمه از اول بارداری هر دو هفته یبار مریض میشم اونم شدید، تنگی نفسم خیلی اذیت میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دارو هم آزیترومایسین ۲۵۰ داده با دیفن هیدرامین، ۱۶ هفتمه