2733
2734
عنوان

تو جواب اونایی که میگن چرا بچه نمیاری چی بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 875 بازدید | 79 پست
سلام مصی ......عيدت مبارک....الان تو فکرت بودم یهو کامنتتو دیدم......سفر نرفتی؟؟؟؟من که تهرانم😊

سلام عزیزم 

سال نو شمام مبارک 😍

من اومدم شمال ولی دلم میخواست تهران باشم ☹️

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بگو فضول و بردن زیرزمین تو یه جاش کردن تا ته دسته بیل😂😂😂😂 آخه چقدر فضولن به کسی چه ربطی داره

اره بخدا انگار باید قبل بچه دار شدنم ازشون اجازه بگیرم

یه جا خیلی قشنگ نوشته بود که:🦋توکل مفهوم خیلی قشنگی داره،یعنی؛ خدایا من نمیدونم چجوری؟ولی تو درستش کن🦋
سلام عزیزم  سال نو شمام مبارک 😍 من اومدم شمال ولی دلم میخواست تهران باشم ☹️

تهرآن عالی......خلوت.....خوش بگذره بهت

من یک دختر به ظاهر مغرورم .........میخاستم اسم کاربریم خانم گل باشه.........اشتباه تایپی شد  
برا من هرکی این حرف رو یکبار زده رفته تو بلاک لیستم😁 مادربزرگ و عمه ام همچنان بلاکن ، ۳ ساله خونشون ...

منم نمیرم ولی عید به عید که میرم میگن به سلامتی دیگه نمیخوای بچه بیاری ۲ ساله خونه داری نازا میشی از این چرت و پرت ها

یه جا خیلی قشنگ نوشته بود که:🦋توکل مفهوم خیلی قشنگی داره،یعنی؛ خدایا من نمیدونم چجوری؟ولی تو درستش کن🦋

بگو چرا میپرسی؟ چی میخوای بشنوی؟ انتظار داری بگم پول ندارم خرج شو بدم بشنوی اسپرم شوهرم مشکل داره تخمک من داغون بگو چی میخوای بشنوی که می پرسی بگو حالا آوردیم بعدش فضولی چی و میخوای کنی

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 
برا من هرکی این حرف رو یکبار زده رفته تو بلاک لیستم😁 مادربزرگ و عمه ام همچنان بلاکن ، ۳ ساله خونشون ...

از توگوشی بلاک کردی؟ یا کلا نرفتی خونشون؟

منم همینجوری هستم فقط متوجه شم کسی با حرفاش به حریم خصوصیم وارد میشه میذارمش کنار

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست
خیلی بده میپرسن عذاب اوره این سوال

اخ گفتی

این عید همه بمن میگفتن بچه بیار دیگه چرااا نمیاری 

خاستم بگم ب شماها چه‌اخه فضوولا

نانوا هم جوش شیرین می زند  بیچاره فرهاد
2706