2752
2734
عنوان

امروز دختر داییم تو جمع گفت نی نی سایت رو میشناسی؟😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1457 بازدید | 75 پست
الان همینو میبینه لو میری😂

نه فک نکنم عضو باشه اینجا کلا 😂🥲باشه بدبخت شدم رفتتتن

16سالمه !نگید اینجا چیکار می‌کنی و جای تو نیست و...من تایمی برا اومدن به اینجا که هیچ حتی تایمی برا گوشی بدست گرفتن هم‌ ندارم و هر از موقع هایی تو زمانایی که احساس کردم تنهام،احساس کردم خستم از ادمای حقیقی، احساس کردم نیاز به مشورت از آدمای از خودم بزرگتر دارم و... میام اینجا . نه علاقه ای برا بحث های ۱۸+دارم نه کسی تا حالا می‌تونه بگه منو تو این بحث ها دیده ... من هر از موقع هایی میام اینجا فقط برا اینکه تو حقیقی خواهر بزرگتر از خودم ندارم و شما همتون عین خواهر بزرگتر من :) و جدی تو شرایطی نیستم که بخوام بخاطرع بهونه سن بلوغ هر غلطی بکنم و بخدا تموم این حرف و کنایه هارو خودم می‌دونم پس میشه یکم با هم مهربون تر باشیم؟!🥲🫂(شد ۱۷سالم و هنوزم حرفام همون حرفای قابلیت🙃)

قابلیت اینو داشتی اسم کاربریشو از زیر زبونش میکشیدی بیرون🤣🤣

من انقدر تابلوام که اگه فامیلی چیزی اینجا باشه میفهمه البته چیز خاصی ندارم

...زمانی آرامش پیدا میکنی که بفهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی😉 اگه آدم خوبی هستی ،آدم قوی ای هم باش چون به آدمای خوب زیاد ضربه میزنن.تحملت رو ببر بالا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تصور کن الان داشته باشه همین تاپیک رو میخونه

بدبخت میشم کمکم🥲😂اتفاقا تا جایی هم که می‌دونم بعد یک شب تا صبح گوشی دستش میگیره

16سالمه !نگید اینجا چیکار می‌کنی و جای تو نیست و...من تایمی برا اومدن به اینجا که هیچ حتی تایمی برا گوشی بدست گرفتن هم‌ ندارم و هر از موقع هایی تو زمانایی که احساس کردم تنهام،احساس کردم خستم از ادمای حقیقی، احساس کردم نیاز به مشورت از آدمای از خودم بزرگتر دارم و... میام اینجا . نه علاقه ای برا بحث های ۱۸+دارم نه کسی تا حالا می‌تونه بگه منو تو این بحث ها دیده ... من هر از موقع هایی میام اینجا فقط برا اینکه تو حقیقی خواهر بزرگتر از خودم ندارم و شما همتون عین خواهر بزرگتر من :) و جدی تو شرایطی نیستم که بخوام بخاطرع بهونه سن بلوغ هر غلطی بکنم و بخدا تموم این حرف و کنایه هارو خودم می‌دونم پس میشه یکم با هم مهربون تر باشیم؟!🥲🫂(شد ۱۷سالم و هنوزم حرفام همون حرفای قابلیت🙃)

عین من 😂😂

تو جمع بودم دخترخالم گفت نی نی سایت رفتی تاحالا 

گفتن چی؟؟؟؟

یه ساعت داشت توضیح میداد 😐😂

فهمبدم دوتا از دخترخاله هام و پسرداییم یه ماهه خواننده خاموشن 😐😂

منی که 3 ساله تو سایتم یه جوری انکار کردم که نگو 🤣

کاربریم جدید نیست یک عدد ترکیده ام         هیچ وقت نفهمبدم تو این سایت چرا شخصیت و اخلاق یه شهر، اسم یا ماه تولد رو یکی میدونن 😐                                                     من قابلیت اینو دارم تا اخر دنیا بحث کنم .. اگه کنار میکشم واسه اینه که کاربریمو دوست دارم 😏      تو هر کامنتی که میزارم یه (به نظر من) اضافه کنید        

😂😂

من فقط دخترداییام و خانواده خودم میدونن

اره هست  از همشهریم توی سایت ک اونم اسم شهرمو زدم و نظر اون شخص اومد ک رفتم تایپکاشو نگاه کردم دیدم همش درمورد نامزدی و اینکه شب خواستگاری چی بپوشه و اینا تایپک زده بود حتی حلقه نامزدیشم تو این سایت گذاشته بود و گفته بود ک خوشگله یا نه😑

ولی خب نشناختمش😐

الان با خودت نمیگی یه وقت تاپیک تو ببینه

فک نکنم عضو باشه چون آنچنان چیزی ازش نمیدونست 

ومن ک با دستای خودم زنداییمو اینجا عضو کردم!😂

یه خریتی کردم

نه مستی نشان کفر است،نه جانماز نشان دینداری!..💛🌻 🚫درخواست دوستی نمیپذیرم.💛🌻 خدایا اگه دنیات اینه، شرمنده من نمیخوامش💔                                              
دختر دایی اعلام حضور کن

🤣🤣🤣نهههه

باهوش فک نمیگنی همین تاپیکتو ببینه؟😂

🔴کاربری دست چند نفره که البته بیشتر دست صاحب اصلیه🔴کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍      عاشق جمله کورد و بلوچ برادرن هستم و بهش معتقدم🤝🏻🤍هرچند تمام اقوام ایران تو دلم جا دارند و برام عزیزند🤍
بله ، یه فامیل نزدیک و شناسایی کردم ، چند تا تاپیک در مورد اقوام گذاشته بود و بدگویی کرده بود ، الان ...

وای همیشه ترسم اینک یکیو منوتوسایت شناسایی کنه 

خوب شد تاپیکای سمی موپاک کردم کلا

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️
2706