2737
2734

اطرافیانم خیلی بی ملاحظه هستن روزی که میام خونه باید شام بدم به ۳۰ نفر😒 و هی حرف بشنوم و بچه هاشون برن رو مخم ۲۰ روزه همش دارم با این وضعم همه جا رو میسابم😐 که یه وقت نگن خونش کثیف بود چون همچین اخلاقایی دارن 🫤

گوسفند قربونی میکنه شوهرم کثیف کاریای اونم هس😪

همه اینا به کنار فقط امیدوارم حاشیه نسازن که اصلا حوصلشو ندارم یکی بیاد بگه فلانی چرا فلان شد

به خدا خیلی خستم حس میکردم بچم دنیا بیاد همه چی تمومه حالا میبینم تازه داره شرو میشه🥺

سختیای عمل و نگه داری بچه به کنار یکی میخواد ظرفیت اینا رو داشته باشه😭😭

میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم صلوات بفرستین❤انشالله حاجت روا بشی دوست عزیز💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
برو خونه مامانت به بهونه اینکه حالت خوب نیست گور بابای همچین ادمای بی ملاحظه‌ای 

من رفتم شوهر بیشعورم و خانوادش همون شب اومدن خونه بابام مثل چی ازم خون میرفت،شوهرم میگفت همینه دیگه باید بیان

ای وای چقدر خر هستن ینی یچی .بالافاصله میان  منم همین استرس شمارو دارم ولی این همه آدم  ...

شوهرم میگه بیخیال باش بگذره خیلی خستم طوری که دلم میخواد زنده بیرون نیام از اتاق عمل😭

میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم صلوات بفرستین❤انشالله حاجت روا بشی دوست عزیز💚