2752
2734

یه توده اندازه گردو یکم کوچیکتر سمت چپ سینم در اومده داخل سینه دست که میزنم قشنگ حسش میکنم بعد تکون میخوره یعنی جابجا میشه رفتم بیمارستان دکتر اورژانس دست زد گفت کیسته و سونو مامو گرافی نوشت هیج جا باز نیست تا بعد تعطیلات دارم از استرس میمیرم کسی اطلاعاتی داره یا دور از جون تجربه داره منو راهنمایی کنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نگران نباش تا بعد تعطیلات هیچی نمیشه، کیست هست احتمال زیاد،چون حرکت داره، درشته، دورش تو لمس مشخصه، ...

اره حرکت داره  بکم از گردو کوچیکتره میاد تو دیتم انگاری بچرخه اونطوریه هر طرف هلش میدم میره

اره حرکت داره  بکم از گردو کوچیکتره میاد تو دیتم انگاری بچرخه اونطوریه هر طرف هلش میدم میره

آره عشقم منم داشتم در عرض چند ماه نیست شد رفت ، البته به عنوان یه ماما بهت میگم بعد تعطیلات پیگیری کن حتما ولی الان تا اون موقع اصلا نگران نباش و خوش بگذرون  

جان و جهان من تویی   
آره عشقم منم داشتم در عرض چند ماه نیست شد رفت ، البته به عنوان یه ماما بهت میگم بعد تعطیلات پیگیری ک ...

دورت بگردم ممنون ازت عزیزم دلمو آروم کردی خدا حاجت دلتو بده انقدر استرس داشتم الان یکم بهتر شدم یک دنیا ممنون ازت