2752
2734
عنوان

بیاین عکس چتشو بزارم مث صگ پشیمون کرده ک دست روم بلند کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1441 بازدید | 46 پست
اره چوو قبلا خیانت دیدم

کسی که یه بار خیانت کرده احتمال اینکه بازم این کارو بکنه هست یا خودتو بزن به خیالی اینقد پاپیچش نشو یا طلاق بگیر  

نگران فردایت نباش..  خدای دیروز وامروز خدای فرداهم هست. اگر تو اولین بار بندگی میکنی او قرن هاست خدایی میکند. 🌷 
برام سوال تو که شوهرت خیانتکاره برای چی براش بچه میاری گناه داره طفل معصوم حاملگیت اینه بچه بدنیا بی ...

۸۰ ٪ مردا خیانت میکنن

طفلک خانوما فقط سر و کله میزنن 

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب اینجوری هشتاد درصد زنها خیانتکارن چون مرد با زن خیانت میکنه غیر اینه؟

بله

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡

چت کو؟/

میدونی سخت‌ترین نوع دوست داشتن چیه؟!🙃اینه که تمام علایقش دستت باشه..بدونی از چی خوشش میاد؛ از چی بدش میاد؛ چیو دوست داره چیو دوست نداره🚶‍♀️ رنگ مورد علاقه‌اش چیه یا چه جور پیرهنی تو تنش قشنگ‌تره... اینه که حالت به حالش گره خورده باشه... وقتی ناراحت میشه تب کنی؛ وقتی خوشحاله بیشتر از خودش ذوق کنی براش... ولی اون روحشم خبر نداشته باشه...
آخه نمیشه تصمیمی گرفت چون بارداری  خودتو اذیت نکن آخرش باید آشتی کنی دیگه ولی یکم ناز کن

اره مجبورم.  جوابشو ندم؟ اومدم شهرستان با مامانم تا فردا اینجام بعد میرم خونه

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من جات بودم میرفتم آگاهی پزشکی قانونی و پرونده درست میکردم و ازش دیه میگرفتم تا دیگه جرات نکنه راحت دست روت بلندد کنه.

بعدشم برو خونه پدر شوهرت حالا که پشتت هستن بگو پسرتون چندین بار خیانت کرده الانم باردارم نمیتونم تحمل کنم و ببخشمش

2706