2752
2734
عنوان

از سفر به اهواز پشیمون شدم!

| مشاهده متن کامل بحث + 1524 بازدید | 83 پست

اهواز خوبه خیلی 

من نزدیک اهوازم  ولی خب بارون زده آب جمع شده توی شهر اینطوری گفتن حتما

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وااااا اینا چیه واقعا که میگی 

من اهوازی نیستم 

اما خب تو هر شهری جایی هس کثیف باشه 

واقعا مسخرست 

مگه میخوای زندگی کنی ؟ فک میکنی یعنی اشغال همینجور همه جا ریخته؟

اهان ابادان سرسبزو بهشته؟ چ فرقی میکنه با اهواز

فرق می‌کنه. آبادان چه با صفاست غروباش چه .... 😂😂😂😂😂 

پسری با موهای فر درشت بلوند طلایی🤪 همیشه مهربان.  به شدت عاشق موش ها هستم 😁 
خیلی خوشحال بودم دارم میام ولی اگه یکی هم تعریف میکرد بقیه بهش میخندیدن که اهواز چی داره که تعریف می ...

چه عجیب حرف میزنی خب چرا ناراحتی برو یه شهر دیگه مسافرت لازم نیست که اهواز باشه

دوست منم اهوازیه خیلی میگه بیاین ولی من اصلا تحمل گرما رو ندارم

ولی اونا هر سال سه چهار بار میان شهر ما

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر

خي نرو لازم نيست اينجوري بگ درباره شهري 😏محقق

يدونه صلوات براي سلامتي پدر و مادر و برادرودخترم بفرستيد،يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم

شهر های جنوبی تو عید همشون حال میده

مخصوصا بندرا

حتما برو

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐

خوبه ک برو 

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2706