2733
2734
عنوان

اصلا هیچ حسی به پسرا ندارم چه کنم من🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 851 بازدید | 68 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ چیزی مثل رو در رو نمیشه  چت کنی  از اینا خبری نیست   رو در    ...

درسته اما تمایل ندارم با پسری برم بیرون یا ببینیم مطمنم یکی میخوابونم دهن طرف اصلا سازگار نیستم

عزیزم اگه چیزی گفتم که ناراحت شدی، بگو تا دوباره بگم
2731

درست میشه این حست 

فعلا کاری بهش نداشته باش 

هیچ گرایش خاصی هم نداری نگران نباش 

ب خودت زمان بده 

♦️ ۲۳ ساله / اگه نظر مخالف و متفاوتی با من داشتین حتما ریپلای کنید یا قانعم میکنید یا قانعتون میکنم 

خوشبحالت که تجربه نکردی من که تجربه کردم و شکست خوردم چه گوهی خوردم روحم پر اسیبه و درده 

اخری رو ولی با افتخار خودم کات کردم این تنها چیزیه که روح اسیب دیدمو خوب نگه میداره🙂

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂
خب هنوز زوده برای حس‌پیدا کردن

پس چطور ملت رو هرار نفر کراش میزنن و کلی رل اینجور چیزا دارن از من کوچک تراش اونم

عزیزم اگه چیزی گفتم که ناراحت شدی، بگو تا دوباره بگم
پس چطور ملت رو هرار نفر کراش میزنن و کلی رل اینجور چیزا دارن از من کوچک تراش اونم

باید به خودت افتخار کنی که دنبال رابطه ناسالم نبودی

به عینکی ها احترام بزارین اونا واسه دیدن شما خرج میکنن🤗👓                                                          لبیک یا الاقصی 🇵🇸❤🇮🇷