2733
2764

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلیامون داریم بامشکلات مشابه شما تحمل میکنیم 😪

هعیی کاش بتونیم بیشتر واسه خودمون ارزش و بها بدیم کاش بتونیم انقدددد موفق بشیم ک اونا از اینکه مارو از دادن پشیمون باشن و اونوقت دیگ ما نپذیریمشون💔😔

چه مدته باهمین سر چی گفت دیگ نمیخوامت

یک سالو ۶ ماه باهم بودیم رفتیم داخل ۹ ماه ک قهریم البتع ۸ ماه بود کع قهربودیم ۳ هفتع اومد آشتی و باز قهر کردیم باورت میشع نمیدونم سرچی بحثون شد همچی خوب بود اولش اون منو میخاست و اسرار کع منو بع خانوادت بگو من هی میگفتم باشع واسع وقتش وقتی من درموردش به فامیلم گفتم بجز بع مامانم اون دیگع نمیخاست هی من گفتم زودتر بع خانوادت بگد امروز فردا میکرد تا بحثمون شد 

یک سالو ۶ ماه باهم بودیم رفتیم داخل ۹ ماه ک قهریم البتع ۸ ماه بود کع قهربودیم ۳ هفتع اومد آشتی و باز ...

ای بابا چقدر بد اگ بهش امیدی نیس به فامیلت کم کم بگو من ردش کردم بدردم نمیخورد فکر نکنن اون نیومده جلو

ای بابا چقدر بد اگ بهش امیدی نیس به فامیلت کم کم بگو من ردش کردم بدردم نمیخورد فکر نکنن اون نیومده ج ...

وایی هنوز همع فک میکنن با همیم دقیقن این ۳ هفته هم ک آشتی بودیم خونه عمم بود میدید دارم باهاش حرف میزنم یا عکس میگرفتم میدید 🥺حتی ازم پرسید خوبع کلی ازش تعریف کردم