2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هیچ راهی نداره هرجا بخواد بره باید قصد کنه۱۰روز بمونه تا روزش درست بشه وگرنه نمتونه روزه بگیره

اگرم میخوای راه بیوفتید و روزه اون روزتون درست باشه باید بعد از نماز عصر یا غروب(زمانشو دقیق نمیدونم) راه بیوفتین تا فقط روزه اون روز درست باشه

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️
خب میشه نیت 10 روز بکنه  اما دو روز بمونه؟

نه دیگه خودت داری میگی 😂عزیز وقتی نیت ۱۰روزمیکنن ینی میگن میخوام ده رور بمونم نه اینکه یه نیت الکی باشه برای درست شدن روزه!!! 

مثل اینکه نیت نماز۴رکعتی بکنی بعد دو رکعت بخونی!

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️

اگر مسافرت واجبیه خب مسافر محسوب میشید بعد رمضون قضاشو بگیرید 

ولی روز اولو میشه درست کرد ، بعدازظهر برید سفر

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
اگر مسافرت واجبیه خب مسافر محسوب میشید بعد رمضون قضاشو بگیرید  ولی روز اولو میشه درست کرد ، بع ...

نه خاستم دوستم از شهری دیگه بیاد پیشم. 

میگه اشکال داره نمیشه بیاد. دنبال تبصره بودم که بیاد. 

که ظاهرا نمیشه.