2733
2734

دیگه رفتم تو ۳۹ هفته دکترم همون اول یعنی گفت خطر زایمان زودرس داری 😅ولی اصلا الان درد ندارم نمیدونم چه کنم‌

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

و منی ک تو هفته ۱۸ انقد رحمم باز شده بود برای اینکه سقط نشه عمل کردم، بعد ۴۰ هفته زورکی زایمان کردم . ک البته اونم نتونستم ، سز اورژانسی شدم 🥲😂

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡
2728
خو چند تا حرکت بزن بیاد بیرون 😐

چیکار کنم پباده روی هم رفتم ولی دریغ از یه ذره درد 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و منی ک تو هفته ۱۸ انقد رحمم باز شده بود برای اینکه سقط نشه عمل کردم، بعد ۴۰ هفته زورکی زایمان کردم ...

منم ۲۱ هفته بهم گفت خطر زایمان زودرس داری امپول داد ولی الان اصلا درد ندارم میخوام یعنی تو تعطیلات که بچه هام مدرسه ندارن دنیا بیاد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چیکار کردین من میترسم زایمانم سخت بشه

ربطی به زایمان سخت و راحت نداره، پیاده روی و پله نوردی و حرکت اسکات و ماساژ پرینه ،شیاف گل مغربی، دوش آب گرم)مواظب باش کسی پیشت باشه(  همه اینارو حتما انجام بده، 

2738
ربطی به زایمان سخت و راحت نداره، پیاده روی و پله نوردی و حرکت اسکات و ماساژ پرینه ،شیاف گل مغربی، دو ...

شیاف گل مغربی روزی یه دونه ؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره سوراخش کن بذار واژینال، میتونی حتی روزی یکی ام بخوری درکنارش ولی حتما ورزشا و پله رو انجام بده، ...

مرسی ممنونم پله نداریم باید برم خونه مامانم اینا 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم ۲۱ هفته بهم گفت خطر زایمان زودرس داری امپول داد ولی الان اصلا درد ندارم میخوام یعنی تو تعطیلات ک ...

پروژسترون ؟؟ چنتا زدی؟ من از ۱۸ تا ۳۶ زدم لامصبو. کاش کمتر میزدم همون باعث شد نتونم زایمان کنم. 

حالا شما ورزش کن پیاده روی و رابطه اینا. شیاف گل مغربی البته با نظر پزشک استفاده کنید ایشالا بزودی فارغ میشی عزیزم 

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡
چیکار کنم پباده روی هم رفتم ولی دریغ از یه ذره درد 

با دکترت هماهنگ کن ببین با توجه به وضعیتت چه ورزشی و حرکاتی خوبه 

نمیشه ک یه هفته گذشته

اینجام تا در حد توان به سوالات شما جواب بدم / مشاور تحصیلی👩🏻‍🎓
چیکار کردین من میترسم زایمانم سخت بشه

آشرشته جان شما از زایمان طبیعی نمیترسی که ترجیحت طبیعی هست؟ سر قبلی ها مشکلی برات پیش نیومد؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربان باشیم و به این فکر کنیم که هرکسی وسط نبرد خودش هست🌿
آشرشته جان شما از زایمان طبیعی نمیترسی که ترجیحت طبیعی هست؟ سر قبلی ها مشکلی برات پیش نیومد؟

چرا عزیزم مثل چی میترسم قبلی ها هم زایمانم راحت بودولی خب احساس میکنم این زایمانم سخته

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706