2752
2734
عنوان

چیکار کنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 526 بازدید | 30 پست
سلام عزیزم. شما هم خیلی با احترام بهش بگو رسم خانوادگی ما طوریه که یه مدت آشنا میشن اگه مناسب بودن عقد میکنن. خجالت نداره که؛ بگو رسم صیغه نداریم. ولی فوری هم درست نیست عقد کنید

مي خوام بعد يه مدت همينو بگم كه بدونه پدر و مادرم پشتم هستند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ازدواج موقت؟خب چرا؟بیاد عین بچه آدم خواستگاری کنه دیگه. این اداها چیه؟من بودم قبول نمیکردم.مخصوصا با شرایط جامعه امروز.

آره منم خوشم نمياد ولي چون محترمانه مطرح كرد خيلي گفتم فكر مي كنم

2731
بچه ها که نهایتا میرن دنبال زندگی خودشون.باهاش صحبت کنین، اگه تفاهم دارین یه عقد محضری کنید و برید سر زندگیتون.ولی از پیشنهاد صیغه ش زیاد خوشم نمیومد.

مي گفت اينطوري ميشه بريم زير يه سقف و ببينم مي تونيم از هر نظر بخصوص اينكه هر دو بچه داريم زندگي خوبي داشته باشيم

بنظرم ازدواج در کل اول برای خانمها محدودیت و تعهد و ...ایجاد میکنه در جامعه ایران 

اقایون راه رهایی شون درصورتی که ناراضی باشن راحت تره 

بخصوص برای سما که ازدواج اولت نیست یه سری مسائل رو هم نداری که نگرانش باشی 

نمیدونم چرا خانوما میگن بلافاصله ازدواج کنید 

چقدر عالی دوتا بچه هم سن وچقدر به هم میخورید بچه ها با هم بزرگ میشند برادر و رفیق میشند خیلی خوبه عالیه

نمي دونم ولي كلا استرس زيادي دارم با اينكه يكبار هم ازدواج كردم ولي خيلي استرس دارم

عزیزم استرس نداره که الان تجربت بیشتر شده یه مدتی اشنابشید بعد هم اگه خوشتون اومد ازدواج میکنید دیگه این اداهای من اینمو تو اینیو ندارید باهم خیلیم خوشبخت میشی اگر دختر داشتند خیلی سختتر میشد تصمیم گرفت 

من با اصل صيغه مخالفم اما اگه درستم باشه براي آدماي تنهاست نه متاهلا البته بستگي به اعتقاداتشون داره يه جور دوستيه ديگه من اگه شرايط شمارو داشتم ارتباط آزادو تجربه ميكردم بهتر از اينه كه ازدواج كني دوباره جداشيد لازمم نيست كسي بدونه

زيركانه ترين راه براي تسلط بر هر جامعه اي تحقير و محدود كردن زنان آن جامعه است زيرا زنان أسير هرگز قادر نخواهند بود إنسانها آگاه و آزادي خواه پرورش دهند!

اینم در نظر بگیر پسرت هنوز بچه ست و اگه ازدواج کنی خیلی براش سخت نیست و راحت تر این آقا رو جزئی از خانواده قبول میکنه.

اما اگه بزرگتر بشه،شرایط برای ازدواج شما سخت میشه.

با خانواده موضوع رو مطرح کن،تحقیقات انجام بشه.

اگه مرد خوبی بود زیر نظر خانواده رفت و آمد انجام بشه برای شناخت.

راستش صیغه ممکنه تهش شما از نظر روخی آسیب ببینید

باهم آشنا بشید یه مدت ولی راحت تن به صیغه نده شاید میخواد محکت بزنه ببینه تواین مدت تنهایی اهل این کاربودی یانه اصلا اولش موافقت نکن .بگو به نظرم بهتره مراوده کنیم اول بعد درمورد رسمی کردنش تصمیم بگیریم حتما هم بگو باید خانوادم درجریان باشند تابدونه پشتوانه خانوادگی داری وتمیز زندگی کردی .

2706