2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بله من ✋

۲۳ سالگی اوج سختیهام بود 

۲۴ سالگی کار پیدا کردم 

۲۷ سالگی شکست های عمیقی داشتم 

اما چون همیشه به خدا امید داشتم و بهش اعتماد کردم 

۲۹ سالگی در حالیکه مدیر یه جای خوب بودم 

با همسرم آشنا شدم 

در ۳۰ سالگی ازدواج کردیم 

و حالا دو فرزند. دارم شکر خدا 🤲💓🌺💓💓💓

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اره من دختر عمم شرایط بدی داشت 

ینی اشتباه از دختر عمم بودو با وجود  شوهر ویه بچه  با دوس پسر سابقش تلفنی صحبت میکرد،شوهرش اینو فهمیدو نگم برات چیا شد!!بعد ۵سال بالاخره تونسته دل شوهرش و بدست بیاره و دوباره شدن مث قبل

اصلا تو راس میگی؛!!!حوصله بحث ندارم❌
2740
اره من دختر عمم شرایط بدی داشت  ینی اشتباه از دختر عمم بودو با وجود  شوهر ویه بچه  ب ...

شوهرش چه جور آدمی بود،،، من شوهرم یه شخصیتی داره که میگن نرود میخ آهنین در سنگ،،، هیچ کسم تو دنیا قبول نداره فقط خودش... سر کارم نمیره... همش داره منفی سر هم میکنه و تنبلی خودشو میندازه گردن همه جز خودش،،   منم یه آدم منزوی و منفعل

شوهرش چه جور آدمی بود،،، من شوهرم یه شخصیتی داره که میگن نرود میخ آهنین در سنگ،،، هیچ کسم تو دنیا قب ...

شوهرش یه ادم اروم و منطقی ولی خب خیییلی سختی داد به دختر عمم تا باهاش خوب بشه!

وای خدا صبرت بده پس یه نمونه ادم تنبل داریم تو خانوادمون سالی یه ماه کار میکنه!!!و زنش و بچش خیلی اذیت میشن

اره من دختر عمم شرایط بدی داشت  ینی اشتباه از دختر عمم بودو با وجود  شوهر ویه بچه  ب ...

خدا رو شکر چه خوب حتما دختر عمت یه نکته مثبت جذاب داشته واسه شوهرش،  من که نه خیلی خوشکلم نه خیلی خوش اندام و نه زرنگ چه طور میشه به نظرت هر روز به من میگه برو از زندگیم راحت شم 

شوهرش یه ادم اروم و منطقی ولی خب خیییلی سختی داد به دختر عمم تا باهاش خوب بشه! وای خدا صبرت بده پس ...

خوب پس خیلی آدم خوبی بوده پذیرشش بالا بوده چون مردا این قضایا رو تاب نمیارن مگه اینکه خانمه رو خیلی دوس داشته باشن 

خدا رو شکر چه خوب حتما دختر عمت یه نکته مثبت جذاب داشته واسه شوهرش،  من که نه خیلی خوشکلم نه خی ...

باید خودتو دوست داشته باشی..وقتی میگه برو چرا نمیری؟یه مدت تنهاش بزار سرعقل بیاد شاید 

دختر عمم یه زبون چرب داره واسه شوهرش..خیلی میچسبه بهش و اصلا بدون اجازه اون آبم نمیخوره

2706