2737
2734
عنوان

من و همسرم (همسرداری)

| مشاهده متن کامل بحث + 92306 بازدید | 4149 پست
مثلا اگر همسر شما طوری هست که وقتی میاد از سر کار دوست داره ولو بشه خیلی لم میده و ... می فهمیم که او بیشتر لمسی هستش ...برام بیشتر از خصوصیاتش بنویس و همینطور بنویس که چند سالتون هست؟ هر دو البته و چند ساله ازدواج کردید...در مورد این که می گید شاغل هستید و بحث خرج کردن بعد از اینکه برام نوشتی بیشتر توضیح میدم ..

اره دقيقا همينطوره 

تا مياد ميگيره دراز ميكشه و لم ميده ،‌نه از تلفن زدن خوشش مياد نه از اس ام بازي

ما هردو 32 سال سنمونه

ما قبل ازدواج همكار بوديم و با هم دوست شديم تا بعد از يك سري اتفاقا و بعد از حدود 4 سال با هم عقد كرديم و الان 4 ماهيه عروسي كرديم 

البته از اولم خسيس بود ولي يكي از معيارهاش واسه ازدواج با من اين بود كه چون من شاغلم دستم تو جيب خودمه و كاري باهاش ندارم

ولي چون من كل جهازمو خودم خريدم و دارم حقوقمو بابت قسطش ميدم ميگه اين كار كردنت چه فايده واسه زندگيمون داره 

تو يكي از پستامم هست 

قبلا يه روز دير اومدم خونه ديدم در خونه رو قفل كرده ميگه برو همون جايي كه بودي برو 

هر كاري كردم باز نكرد تا اينكه به همسايه پايينيمون گفتم بياد باز كنه كه حالا باز كرد

اما بعدش مي گفت كه بيا طلاق بگيريم 

زني كه به حرفم گوش نميكنه و هر جا بخواد ميره نميخوام

نميدونم والا

ميگه زنم ميخوادد به همه حرفام گوش كنه بگه چشم

ميگم چشم ولي باز انگار يع جاي كار ميلنگه 

نميدونم كجا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نميدونم چرا حس ميكنم دلش پيش من نيس

حس ميكنم پشيمون شده 

آخه اون موقع كه مجرد بوديم با يه دختر ديگم دوس بود ولي رابطشون كمرنگ شده بود كه با من دوست شد 

ولي انگار دلش پيش اون مونده بود البته از نظر خودم دارم ميگم

همش ميگم نكنه دلش پيش اونه هنوز

اصلا ارامش ندارم

به خودم ميگم وقتي به من محبت نميكنه و ابراز عشق نميكنه حتما دلش با من نيس

2728

اقای صدیق منش اشتباه به عرضتون رسیده که بیشتر کاربرا از تاپیک همسرداری راضی نبوده اند

تا به حال سابقه نداشته یه تاپیک تعطیل بشه و اینهمه معترض داشته باشه

البته اگه کسی بخواد سر خودشو زیر برف پنهون کنه اون بحثش جداست

امیدوارم تاپیک شما هم تگه به هر دلیل در اینده تعطیل شد بعدش به اندازه تاپیک همسرداری معترض داشته باشه

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد

امیدوارم تاپیک شما به اندازه تاپیک همسرداری مارال مفید باشه و در زندگی افراد زیادی تاثیر مثبت داشته باشه

به امید موفقیت روزافزون 

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد

سلام چه تاپيك خوبي 

ممنون

چقدر خوبه كه مسائل علمي حل بشه اونم توسط مشاور حرفه اي 

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞

تایپیک  همسرداری ما فوق‌العاده بود با جوی صمیمی وآموزشی ملموس  زندگی ما به آرامش رسیده بود 

فکر نمیکنم این تایپیک با اون 7000صفحه بتونه رقابت کنه 

چون

توکلت علی الله ان الله بصیر بالعباد  
2740

سلام خسته نباشید من و همسرم جفتمون لجباز و غدیم و وقتی یه چیز پیش میاد جفتمون خودخاه میشیم البتهمن با بقیه اینطور نیستم ولی انقدر که هی کوتاه اومدم و دیدم بهتر نشد منم مثه خودش شدم. و اون در رابطه با بقیه هم همینطور لجباز و خوخاهه. من اگر کوتاه بیام اون پرروتر میشه واگه مثه خودش باشم هرروز جنگ و دعواست. واقعن نمیدونم چیکار کنم.لطفا راهی بهم نشون بدید. در من ایشون 31 و من 29 سالم هست و شهریور عقد کردیم وهنوز عروسی نگرفتیم

سلام خسته نباشید من و همسرم جفتمون لجباز و غدیم و وقتی یه چیز پیش میاد جفتمون خودخاه میشیم البتهمن با بقیه اینطور نیستم ولی انقدر که هی کوتاه اومدم و دیدم بهتر نشد منم مثه خودش شدم. و اون در رابطه با بقیه هم همینطور لجباز و خوخاهه. من اگر کوتاه بیام اون پرروتر میشه واگه مثه خودش باشم هرروز جنگ و دعواست. واقعن نمیدونم چیکار کنم.لطفا راهی بهم نشون بدید. در من ایشون 31 و من 29 سالم هست و شهریور عقد کردیم وهنوز عروسی نگرفتیم

اقای صدیق منش اشتباه به عرضتون رسیده که بیشتر کاربرا از تاپیک همسرداری راضی نبوده اندتا به حال سابقه نداشته یه تاپیک تعطیل بشه و اینهمه معترض داشته باشهالبته اگه کسی بخواد سر خودشو زیر برف پنهون کنه اون بحثش جداستامیدوارم تاپیک شما هم تگه به هر دلیل در اینده تعطیل شد بعدش به اندازه تاپیک همسرداری معترض داشته باشه

با سلام خدمت شما
تعطیل شدن اوت تاپیک با نظر مدیریت انجام شد. نظر شخصی بنده این بود که تبادل تجربیات می تونست راهگشا باشه خصوصا که دوستان ارتباط خوبی بر قرار کردن و همین ارتباط خیلی وقتها خیلی کمک کننده هستش اما مسئله این بود که بین تبادلها شوخی ها و مواردی انجام شده بود که واقعا عمومی بودن اونها مشکل ساز بود.و کنترل و حذفشون هم سخت شده بود.
از طرفی من خودم یک سری از مطالب رو خوندم راهنمایی ها بعضا بصورت علمی انجام نمی شد و بیشتر تجربه شخصی بود.
اما باز هم من اعتقاد داشتم میشد به این تاپیک هم جهت داد تا حد اقل مطالب علمی باشن چون در بعضی موارد بسیار راهنمایی ها مشکل داشت اما در مواردی هم خیلی خوب بود.

امیدوارم تاپیک شما به اندازه تاپیک همسرداری مارال مفید باشه و در زندگی افراد زیادی تاثیر مثبت داشته باشهبه امید موفقیت روزافزون

چقدر آرزوی قشنگی واقعا ممنونم دقیقا این هدف من و تیم ما هستش امیدوارم این اتفاق بیوفته ...
سپاس از لطف شما

تایپیک  همسرداری ما فوق‌العاده بود با جوی صمیمی وآموزشی ملموس  زندگی ما به آرامش رسیده بود فکر نمیکنم این تایپیک با اون 7000صفحه بتونه رقابت کنه چون

سلام
من کاملا موافقم جو صمیمی تاپیک بسیار تثیر گذار بود  و در پست قبلی در پاسخ به دوستمون مطالبی رو عرض کردم
به هیچ عنوان من و همکارم در کلینیک هدفمون رقابت با این تاپیک و یا هر تاپیک دیگه ای نیست...
ما به عنوان کارشناس در برنامه های 6 ماهه کلینیک مشاوره مواردی رو از جمله شرکت در تاپیک ها و ایجاد تاپیک های جدید داریم.
 تاپیک های مفید با استفاده از کارشناسان حرفه ای بصورت علمی با موضوعات مختلف خواهیم داشت..
و کلی برنامه ها و خبرهای خوب دیگه که به زودی با خبر می شید ...
که آرزو می کنم بتونیم در کنار هم به مهم ترین هدفمون که شادی هست برسیم.
یک مادر شاد می تونه یک فرزند شاد تربیت کنه....

یک همسر شاد فقط می تونه شادی رو در خونه بیاره..
یک خانم شاد که وابسته به جنس مخالف نیست می تونه زندگی مستقل و شادی داشته باشه بدون اینکه شادی خودش رو وابسته به ازدواج با دیگری ببینه و از روی این عامل انتخاب داشته باشه...
وقتی دختران ما شاد، مستقل و موفق باشن انتخاب های درست تری خواهند داشت...
و اگر هم ازدواج موفقی نداشتن بدون سازگاری های اشتباه و نا مناسب که بیشتر در موردش اینجا صحبت می کنم یا زندگی خودش رو نجات بده و نتایج خوبی با همسرش داشته باشه  یا نسوزه و بسازه که باز هم در موردش براتون می گم ..

2706