2733
2771

سلام عزیزانم شبتون بخیر باشه 

خب نوبتی هم که باشه نوبت آخرین تاپیک سال ۱۴۰۲ هست . 🌱🌱🌱 

۴۰۲ با تمام لحظه های تلخ و شیرینش گذشت . ی روزایی آنقدر تلخ بود و سخت که فکر نمیکردی تموم بشه اما تموم شد و روزایی بود که آنقدر خوشحال بودی که دوست نداشتی خوشیت هیچ وقت تموم بشه اما باز هم گذشت🙂🙂 ... 

راضی باش، به هر چی اتفاق افتاد که اگه خوب بود زندگیتو "قشنگ" کرد و اگه بد بود "تو رو ساخت.🌱

مدیون باش، به همه آدمهای زندگیت که خوباش بهترین "حس ها" رو بهت میدن و بداش بهترین "درس هارو".

ممنون باش، از اونی که بهت یاد داد همه شبیه "حرفاشون" نیستن و همیشه باید از هیچکسی توقعی نداشت!

زندگی همین قدر ساده است عزیزِ من!✨🌚  

من در ساعات پایانی سال خداروشکر میکنم بابت تمام لحظه های سختی که فکر نمی‌کردم بگذره اما گذشت 💚

خداروشکر میکنم بابت اینکه یک سال دیگه کنار خانواده ی مهربونم سلامت و شاد بودیم 🫂🤍

خدایا شکرت بابت عشقی که یک سال دیگه هم مهمون دلم بود ♥️♥️

خدایا شکرت بابت موفقیت هایی که امسال کسب کردم و بهم توان جنگیدن دادی و کم نیاوردم 💪💪

مهم ترین درسی که من ۴۰۲ گرفتم اونم در روز های پایانی ، هر چند تلخ بود و روزای بدی رو سپری کردم اما  قدر نعمت‌هایی که دارید رو در لحظه به لحظه زندگیتون بدونید قدر آدمایی که کنارتون هستند رو بدونید خیلی زود دیر میشه ،... 

درنهایت سالی سرشار از سلامتی ، دلخوشی و عشق رو برای شما آرزومندم 💙

عیدتون پیشاپیش مبارک 😍😍😍 

عکس هفت سین پست بعد 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

بز

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊

مهدیس عزیزم

دختر پر تلاش سال نو رو تبریک میگم 

امیدوارم توی سال جدید دلت روشن بشه 

نور بتابه به مسیر زندگیت 

نگاه خدا بهت باشه

تجربه های قشنگ داشته باشی 🤍🌱🦋🫂

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

خب اینم هفت سین هخامنشی ما 😁😁 که با ذوق مادر و دختر خانواده چیده شده 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 

کی میزاری

گذاشتم عزیزم 

مهدیس عزیزم دختر پر تلاش سال نو رو تبریک میگم  امیدوارم توی سال جدید دلت روشن بشه  نور ...

سلام معصومه جان 

مهربونم برات سالی سرشار از سلامتی و عشق در کنار خانوادت و عشقت آرزومندم 

مبارک باشه عزیزم ،

فقط چرا هخامنشی؟

مگه عکس ناصرالدین شاه قاجار نیست رو ظرفاتون

يک‌ روز كه تصورش را نمیكنی،جايی كه در خواب هم نديده‌ای،لحظه‌ای كه به هيچ چيز فكر نمیکنی،و تازه رها شده ای از بند آرزو،از جانب پروردگار دريافت خواهی كرد ،چيزی فراتر از آنچه در طلبش بودی...
سلام معصومه جان  مهربونم برات سالی سرشار از سلامتی و عشق در کنار خانوادت و عشقت آرزومندم

ممنونم عزیزم 

همچنین 😍❤

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2706