2733
2734
عنوان

کی پایس عکس سفره هفت سین بزاریم؟😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1519 بازدید | 68 پست
خیلیم خوبه تو یکی از جام هات ک سکه هست توشوو یکم برنج بریز سکه ها رو بذار روش،. خدبه سر هفت سین برنج ...

برنجو ریختم تو ظرف تخم مرغ 😂😂

یه شب رفتم توی صفحه نی نی سایتم دیدم همه ییییه اطلاعاتمو تایپک ب تایپک گفتم   و این گونه بود کاربری قبلی با سابقه رو ترک گفتم و تصمیم گرفتم دیگ ادم بشم   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی عجیبه که امشب اصلا نمیتونم عکس بزارم ،رو آیکون عکس که میزنم اصلا باز نمیشه

يک‌ روز كه تصورش را نمیكنی،جايی كه در خواب هم نديده‌ای،لحظه‌ای كه به هيچ چيز فكر نمیکنی،و تازه رها شده ای از بند آرزو،از جانب پروردگار دريافت خواهی كرد ،چيزی فراتر از آنچه در طلبش بودی...
2731
فقط اسم کاربریت    

واقعانم دلرحمم بخدا😂

یه شب رفتم توی صفحه نی نی سایتم دیدم همه ییییه اطلاعاتمو تایپک ب تایپک گفتم   و این گونه بود کاربری قبلی با سابقه رو ترک گفتم و تصمیم گرفتم دیگ ادم بشم   
خیلی عجیبه که امشب اصلا نمیتونم عکس بزارم ،رو آیکون عکس که میزنم اصلا باز نمیشه

خیلی اینترنتا کنده

موقعه سال تحویل سفره هفت‌سین پهن نکنین قبلش پهن کرده باشین یعنی روز سه شنبه امروز نه اونایی که اعتقاد دارن چهارشنبه روز خوبی نیست برا اینکار

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 وقتی چیزی که میخوای و نمیشه ناراحت نباش دوست من باور کن به صلاحت نبوده تو از آینده خبر نداری خودتو پس براش ناراحت نکن بسپار به دست خدا و زندگی رو به کام خودت تلخ نکن 💚💚💚💚💚فرازی از وصیت نام شهید زبرجدی شما چهل روز دائم الوضو باشید خواهید دید که در های رحمت چگونه یک به یک در مقابل شما باز خواهد شد🌿🌿
براشماهارو میبینم خجالت میکشم من بذارم

وا بزار دختر خجالت چیع

منتظر این تاپیک بودم از صبح آفرین 😁

انگیزه باشه ناممکنی نیست 🌱🕊                                     شاعر میگه چه فایده داره صورته زیبا وقتی باشه ذاتش مشنگ                                                                          یه دختر موفرفری  بلندپرواز وکمال‌گرام  که تهشو قشنگ میکنم �⏱️
منتظر این تاپیک بودم از صبح آفرین 😁

😎😎😎😎😎😎