2737
2739

مبارکه

مادر باردار ما رو هم از دعا بی نصیب تذارید الان بهشت زیر پاتون و دعاتون گیراست

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من با اینکه قصد اقدام ب این زودیا نداشتم ولی امشب جلوگیری نکردم نمیدونم میشه یانه. منم واسه دومی .

ان شالله میشه. واسه منم دعاکن شوهرم راضی بشه سال جدید بچه دوم بیارم.بچه اولتون چندسالشه

2731
ان شالله میشه. واسه منم دعاکن شوهرم راضی بشه سال جدید بچه دوم بیارم.بچه اولتون چندسالشه

ان شا الله عزیزم ۱۱ سالشه. شرایط واسه اقدام ندارم چون دوس دارم معلم شم ازمون شرکت کردم ولی خب تاحالا ک قسمتم نشده تا دوروز پیشم بیمارستان بستری بودم واسه ویروس جدیده. 

♥لطفادعاکنید امسال معلم شم ان شا الله آزمون دادم خیلی محتاج دعاتونم اجرتون باخدا وسیدالشهدا♥آرزو شده مشهد هم لک زده دلامون اما..یکی نیست ما رو یه حرم ببره  ای حرمت ملجأ در ماندگان دور مران از در و ، راهم بده لایق وصل تو که من نیستم اِذن به یک لحظه نگاهم بده رضاجان♥ السلام علَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهراصل الله علیک یافاطمه(س)   یاالله یا رَحمنُ یا رحیمُ یا مُقَلِّبَ القُلُوبِ ثبِّت قَلبِی عَلی دِینکَ♥الهی یا فاطر بحق حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها عجل لولیک الفرج ♥
2738
انشالله هم معلمی قبول بشی هم بچه بیاری. نه بچت گناه داره تنهاس .

ان شا الله خدا ازدهنت بشنوه♥ خدا بچه سالم و صالح نصیب هردومون کنه ان شا الله♥

♥لطفادعاکنید امسال معلم شم ان شا الله آزمون دادم خیلی محتاج دعاتونم اجرتون باخدا وسیدالشهدا♥آرزو شده مشهد هم لک زده دلامون اما..یکی نیست ما رو یه حرم ببره  ای حرمت ملجأ در ماندگان دور مران از در و ، راهم بده لایق وصل تو که من نیستم اِذن به یک لحظه نگاهم بده رضاجان♥ السلام علَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهراصل الله علیک یافاطمه(س)   یاالله یا رَحمنُ یا رحیمُ یا مُقَلِّبَ القُلُوبِ ثبِّت قَلبِی عَلی دِینکَ♥الهی یا فاطر بحق حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها عجل لولیک الفرج ♥
مبارکه  اولین روز، آخرین پریودیت کی بود؟ چه ساعتی تست زدی  چند روز از موعدت گذشته؟

من آخرین پریودم ۱۹ بهمن شروع شد و شب ساعت ۱۰ بود تست زدم و الان ۱۰ روز از موعد گذشته

دعا کن کاذب نباشه🥲

خداروشکررررررررر😍😍😍😍😍مثبته عزیزم ولی الان به هیچ وجه نرو بتا بزار چند روز بگذره بعد برو عزیزم منم چند روز پیش مثبت شد 😍😍😍😍😍

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاشکرت