2737
2734

اینجا کاربرای عزیزراهنمایی کردن که قطع ارتباط کنیم.خودمم همین نظرو دارم.ازآدمای سمی که آرامش مارو بهم میزنن باید دوری کرد.امروز صبح همسرم بیرون بود بعد بهم پیام داد که دعوتشون کنیم دعوتمون کردن زشته اینا.منم براش توضیح دادم که رفت وآمدبااونا منو آزار میده ترجیح میدم آرامشمو بهم نزنم.براش رک ومستقیم نگفتم که باخودش فکرکنه اره من چیم که زن دوستم دنبالمه .کلی پیام دادیم بهم بعدش دیگه پیام نداد توذهنم خوشحال بودم که توجیه شده.خوشحالی من طولی نکشید که همسرم اومد خونه.دوباره بیان کرد.گفتم عزیزم میشه دیگه دراین موزد حرف نزنیم تادعوامون نشه؟یهو باکمال پررویی برگشت گفت اره توخودت خرابی فکرمیکنی زن دوستمم خرابه.اصلا من درمورد خراب بودن زن دوستش اینا نگفته بودم فقط گفته بودم رفتار خانم فلانی منااسب نیست.خلاصه باتک تک جملاتش قلبم هری میریخت پایین.یه جملاتی بهم گفت که یاداوریش هم چشامو اشکی میکنه.ناهارمو پخته بودم بااینگه گرسنه هم بودم لب نزدم چون حالم خراب بود.جمع کردم رفتم قبرستون سرقبر یکی از عزیزام .اونجا یه دل سیر گریه کردم اروم شدم کمی.الان برگشتم خونه.تااومدم اون رفت بیرون.بهترکه رفت.ببینمش حرفای گندش دوبارع بهم یاداوری میشه.اومدم اینجا کمی ارومم کنین

تا زمانی كه بگيم گرفتارم واقعا گرفتار خواهيم بود !بسیاری از مردم به هنگام گفتگو ، کلماتی مخرب را ادا می‌کنند مثل : مریضم ، ورشکست شدم ، جانم به لبم رسید ، بد شانسم و ...به یاد داشته باشید از سخنان تو ، بر تو حکم خواهد شد !کلامتان بی اثر باز نخواهد گشت و آنچه را بر زبان رانده‌اید بجا خواهد آورد ؛ پس کلامتان را عوض کنید تا جهان شما دگرگون شود ...~ فلورانس اسکاول شین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نه بخاطر رفتار اون بخاطر رفتار شوهرت

مرد هم سر قبر اون زن نرو

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون
😶😶😶😶چه بی ادبه

توزندگی خدا واسه من کم نذاشته ازلحاظ بدبختی .هرچی بدبختیه مال منه

تا زمانی كه بگيم گرفتارم واقعا گرفتار خواهيم بود !بسیاری از مردم به هنگام گفتگو ، کلماتی مخرب را ادا می‌کنند مثل : مریضم ، ورشکست شدم ، جانم به لبم رسید ، بد شانسم و ...به یاد داشته باشید از سخنان تو ، بر تو حکم خواهد شد !کلامتان بی اثر باز نخواهد گشت و آنچه را بر زبان رانده‌اید بجا خواهد آورد ؛ پس کلامتان را عوض کنید تا جهان شما دگرگون شود ...~ فلورانس اسکاول شین

منم اصلا دوست ندارم با یکی از دوستای شوهرم رفت و امد کنیم ن اینکه زنش بد باشه ن ولی رو مخمه

عضوگروه نارنجی🧡تاریخ شروع ۱۰/۲۵🧡وزن اولیه۷۲😬وزن ثانویه ۱۱/۵:۶۹/۸۰۰😎وزن ثالثیه😅 ۶۸/۶۵۰:۱۱/۱۶😉وزن هدف اول ۶۵🔐هدف دوم۶۰🔐هدف نهایی ۵۸🔐💛من موفق میشم،دیگه وقتی عصبی بشم شکلات نمیخورم نوشابه انرژی زا و چیپس و کیک و کلوچه ممنوع🤧😜،،دوستان،کارآگاهان،کنجکاوان تاپیک اول مال من نیستتت من متاهلم چندساله ازدواج کردم
2738

ببخشید که آرومت نمیکنم عزیزم ولی 

من از چیزایی که گفتی برداشتم این بود که شوهرت نخ دادن اون زنیکه رو فهمیده و بدشم نیومده

البته طبق چیزایی که شما گفتی این برداشتو کردم شایدم واقعا همسرتون فقط به خاطر اینکه دعوت نکردین ناراحت شده یه چیزی پرونده

هرکس خود داند و خدای دلش...💫❤️که چه دردی است در کجای دلش ،....💫❤️ 
هر چی میخواد بگه. کار خودتو بکن. قطع رابطه والسلام

نمیدونی چقدربهم بی احترامی کرد.بخاطر زن خراب دوستش منی که چندساله زنشمو داغون کرد.

چقدمردا آزار دهنده شدن

کاش خدا یه نگاهی به دلم میکرد

نه بخاطر رفتار اون بخاطر رفتار شوهرت مرد هم سر قبر اون زن نرو

حالم ازشون بهم میخوره

2706