2752
2734
عکس بزار  بز

من امروز شمارو ریپلای کردم،شرمنده نمیدونستم کاربر مرد هستین

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
ماهیمون مرد دوباره خریدیم باید چکار کنیم زود نمیرن طفلکیا ..غذا ..آبش همه اینا رعایت میکنیم طفلیا می ...

من روزی یه بار ابش عوض میکنم روزی یبار ی ذره نون خشک ریز میکنم میدم. اصلا غذای ماهی ندادم امسال

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تو با چشمای خودت دیدی؟

خود کاسبای اونجا گفتن و من قبلا هم شنیده بودم

بعدشم بعضی چیزا دیدنی نیست 

بعضی ماهی ها که خیلی کوچولو هستن اونا رنگی هستن ولی بقیه خودشون تزریق میکنن

ماهیمون مرد دوباره خریدیم باید چکار کنیم زود نمیرن طفلکیا ..غذا ..آبش همه اینا رعایت میکنیم طفلیا می ...

آب شیر رو بریز تو یه تشت چند ساعت بمونه اکسیژن بگیره بعد بریز تو تنگش 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
خب نترس خدا با این کار شما رو به جهنم نمیبره. مرد هم نیستم پسرم

اصلا نترسیدم،

آدم حسابت کردم ازت عذر خواستم،

جنبه نداری برو رد کارت😐

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
مگه حیوانم که آدم حساب کردی. پروف مذهبی هم میزاریدد بعد این‌طوری هم حرف میزنید 🤣.  بای تعصبی

تعصبی نیستم،با آدما حرف میزنم،بهتره ریپ نکنی وگرنه همین امروز تعلیق میشی بچه ننه

اصلا نترسیدم، آدم حسابت کردم ازت عذر خواستم، جنبه نداری برو رد کارت😐

واااا....روزه روت فشار اورده چیزی نگف ک .....

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
واااا....روزه روت فشار اورده چیزی نگف ک .....

کنایه ی حرفشو گرفتم،شما نمیخواد دفاع کنی

تو چیجوری در آن واحد همه جا هستی لنتی؟😐😂

زبل خانههه😜

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2706