2733
2739
مامان نی نی چون با وجود داشتن تنبلی نباید درنگ کرد برای بارداری فردا هم دیره همین امروز من دو سال منتظر بودم تا بلاخره باردار شدم اگ۶ میدونستم تنبلی دارم از همون شب عروسی اقدام میکردم من سه سال بعد ازدواج بچه خواستم تا دو سالم علاف بودم بعد مادر شدم

مامان رهام جون

اخه من شرايطم جالب نيست

گاهى وقتا تا ٢،٣ ماه پريود نميشدم. اينجورى كه نميتونستم اقدام كنم! اقدام هم كردم بي فايده بود

مرسي از راهنماييت اما فكر كنم تنبلي تخمدان من دستخوش استرس هاي كاريم قرار ميگرفت و بدتر ميشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسي مامان نيني جون منم براي شوهرم تقريبا همه پسر دوست داره ولي ميگيم هر چي خدا بخواد سالم و صالح باشه

سشرا جون واسه نى نى پسر بايد همسرت از اسپرم بده

داده؟

چون براى باردارى پسر بايد اسپرم مرد خيلى قوى باشه اما براى دختر لازم نيست

تازه اين مقدمشه

خودت هم يه سرى چيزا رو بايد رعايت كنى

2731
منم اقدامم ۶ماه منتظرم

سلام مائده جون

٦ ماه كه چيزى نيست

عزيزم تا يكسال خيلى طبيعي هست

ديگران و ببين با چه مشكلاتى باردار ميشن

نا شكرى نكن

همين كه چند تا سقط نداشتى و اونهمه درد و تحمل نكردى و فكر و روحت زخمى نشده خدا رو شكر كن

من ۷.۵سال شده ازهمون اول عروسی بچه میخاستم اما نشد خیلی خستم دیگه صبرم تموم شده جاریم یه ماه ازد کرده بیبی چک زده مثبت شده خدایا چرامن اینقد بدبختم

عزيزم قبول دارم اما همه يكى نيستن

پيگير مشكلتون باش حتما

يهو ميبينى چه مسئله ساده اى بوده كه نميدونستى

سلام دوستانمنم دوماه اقدام بودم که خداروشکــــــــر خدا زیاد منتظرم نذاشت و دومین ماه جوابمو داد😍😍😍بچه ها ماه اول اقدام برای من خیلی سخت گذشت همش از همون اول فک میکردم نی نی دارم و حتی وقتی جواب آزمم منفی شد بازم امید داشتم ....ولی ماه پیش تصمیم گرفتم که بیخیال بیخیال باشم تا یاده بچه میوفتادم خودمو سرگرم یه چیزی میکردم که ازیادم بره .... شماام سعی کنید زیاد بهش فک نکنید تا زود نتیجه بگیرید😍😍من شب عید مبعث بی بی زدم اصلا باورم نمیشد بی بیم دوخط شده بود خیــــــلی لحظه ی قشنگی بود ....ایشااالله همه ی دوستانی که منتظر نی نی هستن به زودی زود خدا یه تودلی بهشون بده به حق این ماه های عزیز🙏🏻🙏🏻دوستان برام دعا کنید وقتی رفتم سونو قلب نی نیم بزنه☺️

سلام مامان اينده

عزيزم مببببباررررركت باشه

خيلى خوشحال شدم

عيديتو شب عيد گرفتى ها

ميشه واسه ما از تجربيات اقدامت بگى

از كيت استفاده كردى يا نه؟ تو يه دوره چند بار اقدام داشتى ؟ و ...

2740
من تنبلی دارم الانم اینقد اعصابم خرابه فقط گیر میدم ب اقام دعا کن برا من تو دعات مستجابه ب نی نیت بگو دعا کنه برام

مائده جون اولا تخيله اسپرم طبيعيه و براى همه اين اتفاق ميفته

بيخودى روى خودت عيب نزار دختر

بعدشم تنبلي تخمدان خيلى تلاش ميخواد واقعا

چون خودم هم چندين سال درگيرش بودم

بهترين كار براى مبارزه با تنبلى تخمدان:

آب كردن چربى شكم حالا چه با ورزش و پياده روى و شنا و حلقه كمر و دراز نشست

كم كردن وزن حتى اگه اضافه وزن ندارى با رژيم و ورزش

همزمان اينا، درمان دارويي يا طب سنتى تنبلى تخمدان مثلا رازيانه و پياز درمانى و ... 

حتما اطلاعاتتو بالا ببر و سرچ كن 

كلى مطالب هست استفاده كن

الان ديگه خيليا اين مشكل و دارن ختى كسايي كه اضافه وزن ندارن

اگه من بخوام میکرواینجکشن بکنم شرایطش چجوریهچقد طول میکشه؟باید تو نوبت بمونم؟هزینش چقدهممنون میشم اطلاعی دارین در اختیار منم بذارین😍😘

عزيزم خوش اومدى

منم اطلاعاتى در اين زمينه ندارم

سلام دوستانمنم دوماه اقدام بودم که خداروشکــــــــر خدا زیاد منتظرم نذاشت و دومین ماه جوابمو داد😍😍😍بچه ها ماه اول اقدام برای من خیلی سخت گذشت همش از همون اول فک میکردم نی نی دارم و حتی وقتی جواب آزمم منفی شد بازم امید داشتم ....ولی ماه پیش تصمیم گرفتم که بیخیال بیخیال باشم تا یاده بچه میوفتادم خودمو سرگرم یه چیزی میکردم که ازیادم بره .... شماام سعی کنید زیاد بهش فک نکنید تا زود نتیجه بگیرید😍😍من شب عید مبعث بی بی زدم اصلا باورم نمیشد بی بیم دوخط شده بود خیــــــلی لحظه ی قشنگی بود ....ایشااالله همه ی دوستانی که منتظر نی نی هستن به زودی زود خدا یه تودلی بهشون بده به حق این ماه های عزیز🙏🏻🙏🏻دوستان برام دعا کنید وقتی رفتم سونو قلب نی نیم بزنه☺️

واااااااای منم همه چیم مثل توا فقط 3روز دگ باید صبر کنم بعد بی بی بزنم براممممم دعا کن منم مامان شده باشم 

بزودي فرزندي خواهم داشت شبيه خودم 👱🏻‍♀️اما بسيارمهربانتر و بسياربخشنده تر درست شبيه پدرش👨🏻
منم از برج 8بعد عمل کیستم رفتم برای اقدام اما خبری نیست تازگیام که زخم دهانه رحم گرفتم میگن باید بری فریز اما میترسم آخه شنیدم واسه باروری خوب تیستخیلی میترسم😔

سلام دوست عزيزم

در اين مورد اطلاعى ندارم

اما هممون يه مشكلى داريم مطمئنا كه وقفه انداخته تو باردار شدنمون

مطمئن باش با پشتكار و كمك خدا حل ميشه

واااااااای منم همه چیم مثل توا فقط 3روز دگ باید صبر کنم بعد بی بی بزنم براممممم دعا کن منم مامان شده باشم

ماهورا جون خوش اومدى به اينجا عزيزم

ايشالااااااا كه مامان شىىىىىى

نى نى بيارى

خبر خوبشم زود زود بهمون بده

2706