2752
2734
عنوان

شوهرمن اینجوریه یاهمه مردا

| مشاهده متن کامل بحث + 945 بازدید | 48 پست

من چون اکثرا هواشو داشتم 

مثلا دو سال هست برنامه تعویض خونه داریم و رفتیم تو وام و قسط .... خرید زیاد در طول سال نمیکنم

خیلی آرایشگاه نمیرم

اصلا به شدت نچرال هستم نه موهام نه ناخن نه رنگ نه ....

صورت و موهامو همینجوری ترجیح میدم

همسرم وقتی میبینه اینطوریم خودش میگه پاشو بریم خرید کن

بیا با نخستین بارانی که می‌بارَد، دوباره زاده شَویم ..🌱💚تنها افرادی که رنج نمی‌کشند و ناراحت نمی‌شوند مُرده‌ها هستند، زنده بودن یعنی گاهی آسیب دیدن، شکست خوردن، دچار اضطراب شدن، اشتباه کردن ؛و همچنان ادامه دادن.🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تجربه بقیه عزیزان رو نمیدونم اما من هرچی نیاز دارم رو خیلی رک به همسرم میگم حتی بعضی وقتا حرفش میشه توضیح میدم که یه خانم مثلا در طی سال چه نیاز هایی داره اینجوری قانع میشه و یادش میمونه وگرنه همسرمنم همین جوره

لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗

شوهر من ۵ ساله هنوز نفهمیده هردو شاغلیم ی فسقل دو ساله دارم دیروز فقط ی ساعت با خواهرشوهرا و همسرم رفتیم بیرون اونم اونا خرید طلا داشتن من چون اشنا داشتم باهاشون رفتیم . اگر بخاطر اونا نبود این بیرون رفتنو هم ی جوری میپیچومد کلا حال و حوصله ی خرید نداره ی گوشی دست بگیره و دنبال فوتبال و استقلال باشه فقط 

2731