2752
2734

فکرکنم عمدی حساب میشه وگناهه جالا دقیق نمیدونم توی نت بپرس(پاسخگوی انلاین) اگه الان وقت داری برو سریع وگرنه فکرکنم باید تیمم بدل از غسل کنی (چون وقت نیست)

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا  چرا روزه گرفتی گلم گناه داره

یعنی چی؟ بخورم روزه ام رو؟

تا قبل اذان ظهر دسترسی به حمام دارم الان نه 

یه روزایی با خودم دعوا دارم چه برسه به شما کاربر عزیز 😕 ناراحت نشید اگر دعوا میگیرم، زندگیم پر مشکله و آستانه صبرم اومده پایین 🥲وگرنه آدم مهربونی ام🥺من همونیم که همیشه خوابم میاد آرزو های بزرگی هم دارما‌...ولی خوابم میاد.... به نظرتون چطوری به زخم هایی که رو پاهام هستش بگم راهی که رفتی اشتباه بوده؟و باید برگردی؟😭😭😭😭 شاید یه روز درستش کردم شاید یه روز رها کردم جهان پر اضطرابم رو .... همه منو تنهام میزارن 🙂 همه ها ، همه... شاید یه روز اونقدر قوی و مستقل شدم ، که دیگه برام مهم نبود کی رهام می‌کنه...💔منم یه روز از پایان نامه ام دفاع میکنم بالاخره 😂
2731
کفاره نیاز نیست بدم؟

اون رو نمیدونم از دفتر مرجعت بپرس

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

بنظرم از پاسخگو انلاین‌مکارم‌بپرس

ولی وقتی غسل بگردنته دیگه روزه گرفتن درست نیست

بدون غسل مگه نماز میشه خوند ک روزه بشه گرفت

اون‌مساله تیمم هم‌شرایط خودشو داره

بالاخره شما دسترسی به اب و حمام داشتی

بازم از مرجع بپرس‌ماها به اشتباه نندازیمت

بچه ها نمیتونه تیمم کنه چون آب در دسترسش هست به هر حال دین میگه چه مهمان باشه خونت چ خونه دیگران مهم ...

میتونه اینقدر صبر کنه که وقت تنگ بشه وتیمم کنه 

فقط حیدر امیرالمومنین است 💚برا عاقبت بخیری خودت یه صلوات بفرس 🌸تو تاپیکای ختم وچله تگ م کنین 🌺

تیمم بدل از غسل ولی بدونید معصیت کردید

کاربرآقاهستم,چهل ودو ساله_متاهل_تذل الامور للمقادیرحتی یکون الحتف فی التدبیر.کارها چنان در سیطره تقدیر قرار گیرد که چاره جویی به مرگ میانجامد .حضرت علی(ع).معنایش اینست که:گاه انسان باتمام تدابیر وحیله ها راه به جایی نمیبرد.حکمت ۱۶نهج البلاغه