2737
2734

یه غسل از دیشب بدهکارم، از دیشب هم امکان حمام رفتن نداشتم چون مهمان هستم و خونه خودمون نیست،

الان روزه ام که باطل میشه باید کفاره هم بدم؟

یا چی.... 

یه روزایی با خودم دعوا دارم چه برسه به شما کاربر عزیز 😕 ناراحت نشید اگر دعوا میگیرم، زندگیم پر مشکله و آستانه صبرم اومده پایین 🥲وگرنه آدم مهربونی ام🥺من همونیم که همیشه خوابم میاد آرزو های بزرگی هم دارما‌...ولی خوابم میاد.... به نظرتون چطوری به زخم هایی که رو پاهام هستش بگم راهی که رفتی اشتباه بوده؟و باید برگردی؟😭😭😭😭 شاید یه روز درستش کردم شاید یه روز رها کردم جهان پر اضطرابم رو .... 
چه غسلی؟؟

غسل جنابت 

یه روزایی با خودم دعوا دارم چه برسه به شما کاربر عزیز 😕 ناراحت نشید اگر دعوا میگیرم، زندگیم پر مشکله و آستانه صبرم اومده پایین 🥲وگرنه آدم مهربونی ام🥺من همونیم که همیشه خوابم میاد آرزو های بزرگی هم دارما‌...ولی خوابم میاد.... به نظرتون چطوری به زخم هایی که رو پاهام هستش بگم راهی که رفتی اشتباه بوده؟و باید برگردی؟😭😭😭😭 شاید یه روز درستش کردم شاید یه روز رها کردم جهان پر اضطرابم رو .... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان یه تیمم بدل از غسل بکن و در اولین فرصت که دسترسی به حمام پیدا کردی برو حمام

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
الان یه تیمم بدل از غسل بکن و در اولین فرصت که دسترسی به حمام پیدا کردی برو حمام

کفاره نیاز نیست بدم؟

2740
غسل جنابت 

وا  چرا روزه گرفتی گلم گناه داره 

چپ گردی گه ردون گه ران کوشتمی.   نه زان پرستی بو نان کوشتمی.   هر چه و سانه وی  به حه سانه وه ای  مردن.  له که وی ژیان کوشتمی😭😭😭 کوردم و کوردستانیم ✌🏼✌🏼
2706