2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوشب حالت من یکی گرفتم 5تومن شد بد سوختم اخه من کوتاه نمیپوشم همه مغازه ها هم کوتاه بودن یا خیلی بلن ...

عزیزم اینجا خیلی گرونه من ۴ساعت با کفش پاشنه بلند گشتم تا ساعت۱۰شب تازه خواهر شوهرمادرشوهرمم اسیرکردم ک اونام پسند کنن من سلیقم بده اخع.مثلا کت شلوار بود ۴تومن.تک مانتو بود۳تومن ولییی اووونقد چرت بودن ک مفتم میدادن نمیپوشیدم☹️دیگ خسته شدیم گقتم برگردیم فردا میرم جای دیگ،ک یهو مادرشوهرم گف بیا این مغازم ببین.دیدم کت شلوارمشکی داره ،شلوارش پاکتی،کتشم قشنگ کوتاه و اندامی انگار ب تن من دوخته بودن یکی اونو برداشتم یکیم شوهرم ی تک مانتو پسند کرد رنگش بیسکوییتی هس وبدون دکمه ک با کمر بسته میشه اونم شیکه ‌من همیشه تازانومیپوشیدم انتظار نداشتم شوهرم این کت شلوارو قبول کنه چون از زانوم یکم بالاس🤣

2731
عزیزم اینجا خیلی گرونه من ۴ساعت با کفش پاشنه بلند گشتم تا ساعت۱۰شب تازه خواهر شوهرمادرشوهرمم اسیرکرد ...

ما مشهدیم شما کجایین مگه... مشهدن گرونه اون خوشگلاش ولی معمولیاش زیاد جالب نیست.... ولی اینی که خریدم میگفت فقط دوتا ازش تو بازار هست اونم سفارشیه و راستم گفتم من چند وقته دارم میگردم عین اون پیدا نکردم مغازشم همه 4ب بالا بود مانتو هاش و خیلی خیلی جذااااب بود 

خیلی قشنگه  مبارکت عزیزم

مولانا میگه که :یک روز میرسه گلهایی که گفتی باز نمیشه، باز میشن..غمی که گفتی هرگز نمیره، میره...زمانی که گفتی نمیگذره، میگذره...زندگی یه رازه که …اول شکر، بعد صبر و در آخر باید باور کرد