2752
2734
عنوان

پاهای شوهرم و‌قارچ پوستی ک خوب نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 252 بازدید | 38 پست

این ممکنه قارچ نباشه،پسوریازیس باشه 

بعد اینکه فقط پماد نیست،دارو هم داره،حتی دکتر ممکنه ی شوینده یا ی صابونی بده ک فقط با اون بدنشو بشوره،محلول های متنوعی میدن.بعد اصلا چرا دکتر نمیرید؟برید پیش ی متخصص حالا یا بر اساس ظاهر زائده پوستی یا نمونه برداری،این زائده رو از بین ببرن

چرا پبش متخصص پوست نمیرن؟؟😳😳

بعضی دکترا به قدری واردن معجزه می کنن من چند سال پیش برای آکنه های صورتم رفتم نجاتم داد کاش زودتر فقط می رفتم شوهر شما هم زودتر بگید برن.

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
این ممکنه قارچ نباشه،پسوریازیس باشه  بعد اینکه فقط پماد نیست،دارو هم داره،حتی دکتر ممکنه ی شوی ...

دکتر نمیره دیواونم کرده خودم هر دفعه میرم داروخونه براش دارو میخرم 

خدایا میبینی منو کمکم کن 
2731
چرا پبش متخصص پوست نمیرن؟؟😳😳 بعضی دکترا به قدری واردن معجزه می کنن من چند سال پیش برای آکنه های ص ...

نمیره دارم دق میکنن از دستش خستم کرده خودم هر بار میرم داروخونه براش پماد میخرم 

خدایا میبینی منو کمکم کن 
اصلا رعایت نمیکنه خستم کرد مدام میخارونه

باید بره دکتر عزیزم

دارو میدن خارششم رفع میشه راحت میشه

به خدا ما منتظر برگشتن هیچ آدمی نیستیم، ما فقط منتظر برگشت خودمونیم که با اون آدم رفته... هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
دکتر نمیره دیواونم کرده خودم هر دفعه میرم داروخونه براش دارو میخرم 

ای بابا،بهتره یکم منطقی تر باهاش صحبت کنی.اخه تا کی وضعیت این پا باید اینجوری باشه.بعدم بهش بگو خودشو اگر لیف میزنه اون قسمتو نزنه ک اگر قارچ باشه ممکنه کل بدنش از اینا بزنه.خودتم تا حد امکان از وسایل شخصیش مثل لیف و حولش استفاده نکن.رو تختی تونم مرتب بشور و آفتاب پهن کن

این پسوریازیسه قارچ نیست دکتر رفته؟خیلی گذاشته پیشرفت کنه دیر خوب میشه

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
جدی نه دیوانم کرد اصلا دکتر نمیره بخدا دیگه خسته شدم چجوری خوب میشه؟

خیلی سخت؛پسوریازیس درمان قطعی نداره ولی با دارو و پماد اینا خیلی بهتر میشه و کنترل میشه اگه دکتر نره بقیه جاهای بدنشم میزنها

خارشم داره؟

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
خیلی سخت؛پسوریازیس درمان قطعی نداره ولی با دارو و پماد اینا خیلی بهتر میشه و کنترل میشه اگه دکتر نره ...

اره چندین ساله همینجاس خارشم میکنه خسته ام‌ بخدا خسته شدم اصلا نمیره دکتر 

خدایا میبینی منو کمکم کن 
2706