2733
2739

من صندوقدار فست فودم . حدود سه ماه یکی از مشتریامون بهم نشونه میداد ک از من خوشش میاد با نگاهاش حرفاش...

کلا یه مدل عجیبی بود همه متوجه توجه این اقا ب من شدن.

منم زنگ زدم بهش گفتم تو محیط کارم معذبم با نگاهاتون و اگه دنبال دوستی هستین من دنبال حاشیه نیستم‌

کاش ب حرفاش توجه نمیکردم اما خودمم خوشم اومده بود

کم کم راضیم کرد بریم تو رابطه همو بشناسیم ببینیم چی میشه

جلوتر رفتیم و متوجه شدم این آقا علاوه ب جذابیت ظاهریش پولداره. اخلاقای طنزش هم جذاب بود واسم.

وسوسه کننده شد برام انگار.

حدودا چهل روزه باهمیم. ازم ارتباط جنسی خواسته گفتم تا سه ماه اصلا ... تا ببینم چجوری هستی.

خب متوجه شدم تو اینستا کلی خانم فالو کرده و ب درخواستم تاحدودی اهمیت داد اما خیلیا رو اتفالو نکرد.

بعد گوشیش رو اصلا ب ظبط ماشین وصل نمیکنه و مرموز بازی.

و اینکه اخلاقای هول طور داره در مورد خانمای اطراف.

من میخواستم کات کنم ک  پسرعموش ک مثل رفیقشه فوت کرد.

و نشد شرایط روحی خوبی نداشت. الان یه هفته از فوت اون بنده خدا گذشته..‌

رابطه حالت احساسی گرفته.

من حس میکنم با این فرد اینده ای ندارم

دلم می خواد محترمانه کات کنم

و دلایل اصلیم رو نگم

نمیدونم چ دلیلی بیارم 

چی بگم چجوری اخه؟!... دوستم میگه برا دوستی خوبه نگهش دار کی ازدواج میکنه، ولی خب دلم نمی خواد الکی وقت و احساسمو صرف کنم برای رهگذر زندگیم

من یکی شدم که دیگه خیلی فرق باهام داره سلیقت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی حتی اگه همه معیاراش خوب بود بعداز ۳ ماه باهاش رابطه برقرار میکردی؟؟؟؟؟

خواستم سر بدوونم ولی خب الان ک داریم نزدیک میشیم میگم خیلی ضایست اون موقع بگم هنوز امادگی ندارم فلان... اینجوری بدتره 

من یکی شدم که دیگه خیلی فرق باهام داره سلیقت
2740

من تو این رابطه اون حس امنیت روانی  رو که باید داشته باشم ندارم. میدونم آخرش بالاخره جداییه و ترجیح میدم تا وابسته نشدیم همینجا تمومش کنیم

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
خواستم سر بدوونم ولی خب الان ک داریم نزدیک میشیم میگم خیلی ضایست اون موقع بگم هنوز امادگی ندارم فلان ...

رابطه ات از اول اشتباه بوده به نظرم.بگو من کسی رو می‌خوام که بتونم باهاش آینده ایی داشته باشم و اینجور که پیداست من باتو آینده ایی ندارم چون نه اعتمادی وجود داره نه تعهدی