2733
2734
عنوان

بیاین خرید عید منو ببینید با عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 914 بازدید | 34 پست
اصلا اجیل نخریدم هر سال در حد یکی دو کیلو میخریدیم امروز قرار بود حقوق واریز کنن نکردن دیگه کنسل شد ...

کارمندی؟شغلتون چیه که واریز نشده هنوز

یه صلوات برای خواسته دلم میفرستی🌿✨️.                       کوتاه بگم؛ جاتو به سایتم نمیدم،چه برسه به آدمیزاد!:)🤍️ M²         تا وقتی خدا هست💛 ریشه هیچ آرزویی خشک نمیشه🌱️ 

الهی بگردم 🥲🥲

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
دیگه همه شرایط مالیشون مثل هم نیست  ماهم هرماه میخریم ولی خیلی کم برای خوردن خودمون هست   ...

اینقدر نخریدم عادت کردم ب نخریدن .جوری ک امروز دخترم وایساده بود در مغازه فقط می‌گفت من تخمه میخام منم دیگه خریدم 

اینقدر نخریدم عادت کردم ب نخریدن .جوری ک امروز دخترم وایساده بود در مغازه فقط می‌گفت من تخمه میخام م ...

چرا خرج کرد زندگی روشما دست گرفتی 

پدرا سخاوتمندانه تر خرج میکنن

قد۱۸۰-وزن فعلی70🧑🏼‍🦯وزن هدف۶۵
اینقدر نخریدم عادت کردم ب نخریدن .جوری ک امروز دخترم وایساده بود در مغازه فقط می‌گفت من تخمه میخام م ...

چی بگم والا سخت 

اگه میتونی بخری تو ماه در حد ۴۰۰،۵۰۰ ت فقط پسته بخر اونم واسه دخترت 

من دارم از تنهایی دق میکنم 

گور بابای عید 

ولی هرسال عید فقط مصیبت داریم 

پنج فروردین امسال یک مصیبت سرم اومد  که گفتنی نیست 

امیدوارم امسال سال بهتری باشه

أَنِّي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَأَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ  خدایا بدحالي و مشكلات به من روي آورده و تو ارحم الراحميني.   سوره انبیا 
مهمونم میاد ولی ما نهایتا یه چایی میزاریم 

ما مهمون بیاد اجیل میوه میاریم

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
کارمندی؟شغلتون چیه که واریز نشده هنوز

اره گلم 

نمیدونم قرار بود واریز بشه خیلی عجیبه نریختن

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2706