2752
2734
عنوان

کنکور فرهنگیان

| مشاهده متن کامل بحث + 505 بازدید | 63 پست
م آموزش ابتدایی هدفمه ک کرج فک‌کنن پارسال با رتبه ۸ هزار برداشته من‌تو این مدت کم میتونم ۵ هزار بیار ...

بستگی داره 

اگه از صفر میخای شروع کنی که نه نمیرسی چون یک ما دیگس بخون واسه سال بعد اما اگه یه مدت  خوندی و نیاز به خوندن بیشتر داری  شب روز نکن

الان دیگه وقت خوندن نیست کتاباتو ببندن فقط ازمون کنکور حل کنه همون سوالای کنکور رو تحلیل کن خوبه

خب منم دارم به شماها امید میدم دیگه  تلاشتون بکنید ان شاء الله درست میشه من خیلی دلم میخواد ا ...

وای خدا دانشجویی راحت شدی از کنکور چرا میخوای دوباره کنکور بدی کلی فشار استرس رو تحمل کنی سخته بخدا

همه میگن یاعلی‌ و عشق رو آغاز میکنن من میگم یا ابولفضل و میرم‌ سراغ مشکل بعدی              من همونیم که بخاطر گفتن ناموسا و داش به نی نی یار تعلیق شد😑  اینجا ایرانه هیچ چیز منطقی نیست دوست من  
منم میخام ترمیم معدل بزنم  ولی خب تو وقت داری عزیزم بخون برا سال بعدت اما من چی من بدبخت متولد ...

مم متولد ۸۱ ام و فقط امسالو وقت دارم .رش

ته ات چیه 

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....
2731
وای خدا دانشجویی راحت شدی از کنکور چرا میخوای دوباره کنکور بدی کلی فشار استرس رو تحمل کنی سخته بخدا

کنکور نمیدم قراره استخدامی شرکت کنم 

کنکور کار من نیست 😁😁😁با شرایطم جور نمیاد

استارتر عزیز منم دارم برای فرهنگیان میخونم با مشاور و یه تیم عالی اگه خاستی درخاست بده ایدی روبیکامو ...

اششالا قبولیت عزیزم توام برا من دعا کن خیلی شرایط سختی دارم

من روبیکا ندارم عزیزم ولی ایتا دارمMary3232

اششالا قبولیت عزیزم توام برا من دعا کن خیلی شرایط سختی دارم من روبیکا ندارم عزیزم ولی ایتا دارمMary ...

باشه چون درکت میکتم الان ایتا نصب میکنم برات .

اما اگه تو الان بتونی تلگرام نصب کنی راحت تری و کلی کمکت میشم .

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....
عزیزم یه نفر رو میشناسم تو سه ماه پزشکی آورده بهترین دانشگاه پزشکی اونم با این همه داوطلب تازه پایه ...

واقعا فداتشم خیلی امید گرفتم تازه اون پزشکی بودا و از صفر من ک فرهنگیانم و رشتم انسانی راحتره بعدشم عمومی حذف شده ۵۰ درصد هم معدله و من اردیبهشتو وقت دارم برا خرداد بخونم 

مرسی ازت عزیزم

بستگی داره  اگه از صفر میخای شروع کنی که نه نمیرسی چون یک ما دیگس بخون واسه سال بعد اما اگه یه ...

مشاکرم ب من همینو گف عزیزم این باعث شد نشستم داشتم گریه میکردم سال بعد نمیتونم شرایطم خیلی سخته 

تازه میخلم شروع کنم

واقعا؟امید گرفتم 😂🤦‍♀️خب ب درس علاقه نداره؟

بخدا به درس علاقه داره خب ولی شرایط خوندش رو نداره بچه طلاقه‌ کسی حمایتش نمیکنه کلی کار خونه میکنه 

همه میگن یاعلی‌ و عشق رو آغاز میکنن من میگم یا ابولفضل و میرم‌ سراغ مشکل بعدی              من همونیم که بخاطر گفتن ناموسا و داش به نی نی یار تعلیق شد😑  اینجا ایرانه هیچ چیز منطقی نیست دوست من  
باشه چون درکت میکتم الان ایتا نصب میکنم برات . اما اگه تو الان بتونی تلگرام نصب کنی راحت تری و کلی ...

ااتفاقا تلگرام زدم بخدا کد نمیاد شماره جدید هم ندارم ک برم داخلش فقط ایتا دارم

2706