2752
2734

شکیلا هم قطعا داره خیلی گرون میگیره ...اصولش اینه که اگه واقعا میخوای زیر و بم گریم و میکاپ رو یاد بگیری بری یه دوره خصوصی پیش یه میکاپ ارتیست که خدا تومن ازت میگیره ...

حالا نظر من اینه شما برو روشنایی ولی خیلی اتتظار معجزه نداشته باش ...خیلی معمولی هست ....بعد برو پنج شش ماه دستیارربشو و اونجا ریزه کاری ها رو یاد بگیر .....ولی برای موفقیت تو این کار باید سمج و پررو باشی ...نترسی و رو همه امتحان کنی ...

موفق باشی دوستم

برای عزیزترین مامان دنیا...که همه جوونی و مهربونی اش رو به پای من گذاشت..مامانم، ممنونم............دعا کنید همه مامانها سالم سلامت باشن....جونم..به جونت بندِ...مامان قشنگم....همیشه بخندی و بمونی برام....دعا کنید منم مثل مامانم مامان بشم..یه مامان مهربون و فداکار.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منونم عزیزم   

شیرین مقدم 10 میلیون میگیره

بهاره الله وردی 10جلسه ی 2 ساعته 3500میگیره

خدایا تورا به آبروی فاطمه زهرا(س) همه ی مارو عاقبت بخیر بفرما http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1419405

اینا همشون بیزینس هست که اینا یاد گرفتن ...! فکر میکنی اینهمه هزینه کنی ..فوت و فن کارشون رو یاد میگیری؟ 

الان با وجود نت و اموزش مجازی راحت تر میشه پیشرفت کرد ....از این پول های الکی به هیجکس نده ! شما برو اموزشگاه ..یعد هر روز درس جدید رو روی اطرافیان کار کن .....بشین همه زو ارایش کن تا راه بیفتی ..تا میتونی فیلم ببین و نکته ها رو یاد بگیر ..من خودم بافت رو از رو سی دی یاد گرفتم ...تازه نن خیلی بی استعداد بودم

برای عزیزترین مامان دنیا...که همه جوونی و مهربونی اش رو به پای من گذاشت..مامانم، ممنونم............دعا کنید همه مامانها سالم سلامت باشن....جونم..به جونت بندِ...مامان قشنگم....همیشه بخندی و بمونی برام....دعا کنید منم مثل مامانم مامان بشم..یه مامان مهربون و فداکار.

پس همین روشنایی رو برم؟

راستی میخواستم دو دوره رو باهم ثبت نام کنم

میکاپ . شینیون

بنظرت بکنم اینکارو؟

این دوتا دوره یک دوره رایگان داره درحد 150 تومنی

خدایا تورا به آبروی فاطمه زهرا(س) همه ی مارو عاقبت بخیر بفرما http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1419405

ببین عزیزم من وقتی فوق لیسانسم رو گرفتم دچار افسردگی شدم که کار نیست ...شروع کردم دوره های ارایشگری ...دو سال دور خودم چرخیدم .....هی سرچ و سرچ که کجا برام بهترِ ....سه سال پیش ۹۰۰ هزار تومن دادم به انوشه شفیعی یاری اموزش رنگ و مش ...سه جهار ماهم رفتم کلاسش ....بعد تو همون دوره رفتم ارایشگاه ها تست دادم که به عنوان رنگ کار کار کنم ...هرجا میرفتم به شیوه ایشون ...۴ ساعت طول میکشید یه مو هایلایت کنم ...دست برداشتم و رفتم یه ارایشگاه تو گیشا وردست شدم ....از اون خانم ۱۰برابر از شفیعی کار یاد گرفتم ...نه که بهم یاد بده ها ....قلق کار رو یاد گرفتم و فهمیدم واقعا چطور باید یه ارایشگری بود ...بعد که خودم ارایشگاه زدم ...فهمیدم هنوز اول راهم و چقدر ناشی و باید حالا حالا ها خاک بخورم ...منم جمعش کردم ...و کارم رو کلا عوض کردم

حرفات و تجربیاتت برام عالی سامی صدری عزیزم

واقعا ممنونم ازت که اومدی تو تاپیکم

منم چون صفرهستم باید بقول شمااینجارو برم

و بعد برم وردستی که فوت و فن هاش رو یادبگیرم

یه میکاپ کار خوب فقط میکاپ کار میکنه ...اما اگه میخوای سالن بزنی ..همه چی یاد بگیر که اگه یه روز پرسنلت نیومد ..دستت تو حنا نمونه ...اگه قیمت هاش خوبه برو ...به نظر من کلاس شینیونش از میکاپش بهتر یود ...من نرفتم ها ولی میدیدمشون ...اما کلاس هاش ..خیلی خیلی شلوغ هست ....

یه دوره ی ۱۵  تومنی شامل چی میشه ...؟

دوره های 150 تومنی 

اینجوری که اگه شینیون و میکاپ رو باهم ثبت نام کنم یدونه اشانتیون راه مثلا مثه اکستنشن یا بافت 

یه همچین دوره هایی

من چند بار تو این سایت سعی کردم دوستان رو راهنمایی کنم ..چون دیدم دقیقا اول راهی هستن که من اون رو رفتم ...الانم اینهمه وقتت رو گرفتم ، چون دو سه سال از عمر و هزینه ام رفت و کاش یکی بود راهنمایی ام میکرد ...شاید پا تو این راه ننیذاشتم ...خیلی به روحیه ات بستگی داره و اینکه دست تنها نباشی ...یعنی تا میتونی دوست و خواهر و فامیل که اونا هم ارایشگری بدونن دور خودت جمع کن ...ارایشگاه زدن تکی ننمیشه ....حتما باید چند نفر باشین هم کمک هستین و هم مشتری جمع کنن برات ...به پرسنل غریبه اصلا نمیتوانیم اعتماد کنی....

همه کار هم بلد باش ..از اکستنشن گرفته تا بند و ابرو ...اما یه کار رو تخصصی بلد باش

خذا خیرت بده

واقعا هرچی ازت تشکرکنم کمه بخدا

اینحرفو نزن من وقت عزیزی مثه توروگرفتم  

بافت نرو ....بافت رو از روی سی دی های اموزشی اگه یکم استعداد داشته باشی یاد میگیریم...ده دفعه رو سر دوستانت امتحان کنی کارت راه میرفته...روی مانکن هرگز امتحان نکن ...هیچی رو ..ققط مدل زنده .....

به نظرم اکستنشن رو برو ....بلد باشی خیلی خوبه ....مژه و موهای همه دور و بری هاتفم رایگان براشون اکستنشن کن تا دستت حسابی راه بیفته  

دلم خیلی گرفته بود .....میخواستم با یکی حرف بزنم ...تاپیکت بهونه ی خوبی بود .....امیدوارم کارت حسابی بگیره ...هنوز اول راهی ولی نترس ..تو این کار واراده داشته باشی زود راه میفتی

اره بافت رو تاحدودی بلدم و باید مدام تمرین کنم

اکستنشن هم خوبه

البته باید ببینم اونجا کدوم دوره هاش اشانتیونه(این دوتا رومثال زدم)  

2706