2733
2734

اول از شروع صحبتم تشکرمیکنم از مبینای عزیزم که راهنماییم کرد چجوری تاپیک بزنم تو ورژن جدید

حالا بحث خودم: دوس دارم آرایشگری رو یادبگیرم

کسی این آموزشگاه رو میشناسه؟ یا اینکه کسی از اطرافیانش رفته باشه و نظرشو دونسته؟

ممنون میشم نظراتتون رو بگید

خدایا تورا به آبروی فاطمه زهرا(س) همه ی مارو عاقبت بخیر بفرما http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1419405

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم من این آموزشگاه برای گریم رفتم ....به نظرم خیلی آموزششون معمولی ِ.

خیلی هم شلوغه ...چه دوره ای رو میخوای بری ببینی؟

برای عزیزترین مامان دنیا...که همه جوونی و مهربونی اش رو به پای من گذاشت..مامانم، ممنونم............دعا کنید همه مامانها سالم سلامت باشن....جونم..به جونت بندِ...مامان قشنگم....همیشه بخندی و بمونی برام....دعا کنید منم مثل مامانم مامان بشم..یه مامان مهربون و فداکار.
2731

من تقریبا دو سال پیش رفتم .....خود خانم روشنایی یاد میده، همه چی رو هم میگه ولی یه جوریِ ...شاید کارهاش خیلی با کلاس نیست ....ببین من یه جا تو سرسبز رفتم ..اونجا دوره کلی رفتم، اسمش یادم نیست ...همون که از همه چی یاد میدن ...اون دوره اش خوب بود ولی اونهم میکاپ و گریمش خیلی شلخته بود

برای عزیزترین مامان دنیا...که همه جوونی و مهربونی اش رو به پای من گذاشت..مامانم، ممنونم............دعا کنید همه مامانها سالم سلامت باشن....جونم..به جونت بندِ...مامان قشنگم....همیشه بخندی و بمونی برام....دعا کنید منم مثل مامانم مامان بشم..یه مامان مهربون و فداکار.
من تقریبا دو سال پیش رفتم .....خود خانم روشنایی یاد میده، همه چی رو هم میگه ولی یه جوریِ ...شاید کارهاش خیلی با کلاس نیست ....ببین من یه جا تو سرسبز رفتم ..اونجا دوره کلی رفتم، اسمش یادم نیست ...همون که از همه چی یاد میدن ...اون دوره اش خوب بود ولی اونهم میکاپ و گریمش خیلی شلخته بود

اسمش به سیما نبوداونکه تو سرسبزه؟

اخه هم قیمتش خوبه هم پکیجش کامله

الان کمترین شهریه برا میکاپ یک میلیون و پونصدهست

خدایا تورا به آبروی فاطمه زهرا(س) همه ی مارو عاقبت بخیر بفرما http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1419405

شما به چه منظوری میخوای بری دوره ببینی ...ببین من یه برهه زمانی رفتم پی ارایشگری ...حتی ۶ ماه هم ارایشگاه داشتم ....ولی واقعیت ...نه استعداد داشتم نه علاقه ...فقط واسه تنوع برام جالب بود ...حالا شما قصدت رو بگو تا راهنمایی کنم ، البته اگه بتونم ...

2740

جدا ؟ شده یک و پونصد؟ من چهارصد دادم ! ...مدرک فنی حرفه ایم رو هم اونجا گرفتم ...پکیجش کامله یعنی چی ؟ سایه ها رو بهت یاد میده دیگه ......

اره عزیزم به سیما بود ...دقیقا

نه عزیزم اشتباه متوجه شذی میگم بقیه جاها ذیگه کمترین شهریه 1500 هست اینجا 580 میگیره کانتورینگ-لیفتینگ-گریم سه بعذی و 5 بعذی و .... به سیما هم انچنان تعریفی نذاره من خواهرم دوره ی ناخنش رو رفت خیلی معمولی بود

چرا نمیری یه جا واستی به عنوان دستیار ...تو این اموزشگاه ها ...خیلی بهت یاد نمیدن ...کلیات رو یاد میگیریم..اما به روز نیست ...مگه خیلی استعداد داشته باشی و خوره باشی

نه خانمم ...اصلا از این خبرها نیست ....گریم سه بعدی ..یا پنج بعدی ...همون ۱۰ مدل سایه بهت یاد میدن و یه مقدار گریم صورت ...که کجا تیره باشه کجا روشن ......اونا الکی دهن پر کنش کردن ......

اره به سیما هم خیلی معمولی هست ....ولی دوره مقدماتی بد نبود ....چون مشتری و مدل زیاده ...ببین من سه ماه رفتم یه ارایشگاه به عنوان دستیار رنگ و مش کار کردم ...هرچی از ارایشگری و فن و قلق هاش بود همونجا یاد گرفتم

2706