2733
2739

تو نی نی سایت بود نیستش دیگه؟

به نظرتون تکلیف طلا چطور میشه امکان داره بیاد پایین؟

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
اصلن فکر پایین نباش

اخه پارسال این موقه من دقیقا ۲۹۵۰گرمی گرفتم ۶ماه بعدش شد ۲۲۰۰ خیلی ضرر کردم چون فروختم انگشتر ۱۲میلیون رو ۷نیم دادم با کلی طلا همه زیر قیمت

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

نمیدونم ولی سر خیابونمون یه طلا فروشیه.امشب بعد افطار رفتیم بیرون چقدر شلوغ بود مغازه اش .اول گفتم حتما دارن میفروشن از پشت ویترین تابلو رو نگاه کردم که قیمت امروزو ببینم دیدم دارن انتخاب میکنن واسه خرید

والا طرف با یک تن طلا و سابقه چهل سال بنکداری و آب شده فروشی تو بازار طلا خبر نداره معامله‌‌ش سودده ...

دقیقا ۳ماه پیش ی نفر گفت دم عید طلا بالای ۳تومن میشه من باور نکردم اما شد 

چی گف

چرچیل الگوریتم اینستا اینارو تو پیجش یاد میده 

ولی دیروز رفته بود یه جلسه درباره تحلیل بازار اقتصادی گفت تو اون جلسه اکثرا  پولدارا و کارخونه دارا بودن که به این نتیجه رسیدن که احتمال داره ترامپ رای بیاره و اگر رای بیاره ممکنه قیمت طلا تا چهار میلیون بره و قیمت لوازم خونه و اینام خیلی بالا می‌ره و گفت اگه کسی میخواد خرید کنه الان خریدشو بکنه