2737
2739

هر چی تلاش می‌کنم بهم محبت نمیکنه ازم خیلی توقع داره هیچ توجهی بهم نمیکنه میخام رو پای خودم وایسم وی جورایی دلم دیگ عشق و محبت نخاد چون انگار اون اصلا نمیتونه توجه کنه و جز خودش کسی رو دوست داشته باشه نمیتونم جدا شم چون هم شرایط خانوادم خوب نیس هم دخترم روحیش خیلی داغونه و مطمئنم اذیت میشه چیکار کنم قوی شم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مث من من شوهرم فهمیده بودم وابسته شم هر چی میشد جاشو عوض میکرد یه چند وقت بزن به در بی اهمیتی مهم نباشه خودت خودتو دوست داشته باش من خودمم خودمو دیگ بیشتر دوست دارم اولویت هم خودمم دیگ قبلا خوردنی خوب مال اون یود تهش میموند میخوردم میوه مال اون پوست میکندم الان فقط خودمممم

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
فقط یه بازی فوق معتادی نصب کن بشین پاشو عمرا یادش بیوفتی

یه بازی معتادی معرفی کن 

گاهی وقتا ، باید یه نقطه بذاری باز شروع کنی ، باز بخندی ، باز بجنگی ؛؛ باز بیفتی و محکمتر پاشی ، گاهی باید یه لبخند خوشگل به همه تلخیا بزنی و بگی ممنون که یادم دادین ، " به خودم تکیه کنم ... ‌"
یه بازی معتادی معرفی کن 

من نیاز نشد ولی خواهرم داشت و خیلی ب کارش اومد😁از این آنلاین ها  و جهانی توش چت هم می‌کردن کلی خوش می‌گذشت 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
Hay day

از کجا دانلود کنم ؟ بازی فکری چی ؟ چیزی هست ؟

گاهی وقتا ، باید یه نقطه بذاری باز شروع کنی ، باز بخندی ، باز بجنگی ؛؛ باز بیفتی و محکمتر پاشی ، گاهی باید یه لبخند خوشگل به همه تلخیا بزنی و بگی ممنون که یادم دادین ، " به خودم تکیه کنم ... ‌"
2706