2737
2734

پارسال بود که گذشته افتضاح شوهرم رو فهمیدم ،اینکه با افراد متعددی رابطه داشته و حتی برای دوستشم جور میکرده و عکس لخت دخترا رو از تو مموریش دیدم که نگهداشته بود ....الان بعد یکسال و خورده ای هراز گاهی اون عکسا و پیاما یادم میوفته . مثل همین الان که مثلا یه کلمه یا یه اسم مرتبط با اون رو می‌شنوم یا میبینم و همه چی یادم میوفته.نمی‌دونم چیکار کنم از ذهنم پاک بشن...راهکار میخوام 😓😥یکیو می‌خوام درد دل کنم باهاش و راهنماییم کنه چطور از این فکرا بیرون بیام 😭😭الان که باز یادم افتاده ،میدونم با شوهرم سرسنگین میشم و اونم گیر میده که چی شده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

عنوان تاپیکتو دیدم حالم گرفته شد هیچوقت حتی اگه داشت گذشته ها نفستو قطع میکردن همچین چیزی نخاه نگو ای کاش....

دوسته من یه شکسته عشقی بد داشت ۷ سال خاطره ها ازارش میدادن میگفت کاش یادم بره که پارسال ۸ هفته رفت کما و الان هیچی یادش نیس فقط خونوادشو با عکسا قبول کرد یه چیزی الان بهش بگی ۱۰ دقه بعد فراموش میکنه ۲ روز نبینتت فراموش میکنه خیلی بده خیلی رییس یه شرکت بود الان یه ادم بی هدف افسرده شده یه بارم خودکشی کرده

عنوان تاپیکتو دیدم حالم گرفته شد هیچوقت حتی اگه داشت گذشته ها نفستو قطع میکردن همچین چیزی نخاه نگو ا ...

وای چه سخت 😢خدا سر کسی نیاره 😓منم منظورم این بود فقط اون چیزای بد از یادم بره 

2706